Richmond Pokie to nowy gracz Corniche Jabbers

Richmond Pokie to nowy gracz Corniche Jabbers

Richmond Pokmon w barwach Grevena Svesta.

Richmond Pokmon stał się nowym prekursorem Cornick Jobs. Ghana niedawno wystąpiła w serbskim Groven Svesta. W polskim klubie zagra z numerem 10 w koszulce.

Boek pojechał do Corniche na zasadzie bezpłatnego transferu. Ma kontrakt z drużyną z Cezarei do końca sezonu. Jego ostatnim zespołem była Cravena, z którą zerwał kontrakt pod koniec 2020 roku.

28-latek był kiedyś uważany za jednego z najlepszych talentów we Włoszech. Przyjechał do tego kraju jako młody człowiek – w 2008 roku podpisał kontrakt z Genuą. Następnie grał na wypożyczeniu w Sassuolo, aw 2012 roku Juventus wydał na niego cztery miliony euro.

Też: D.S. Wybrano nowego szefa Visa Kraków

Jednak nigdy nie zadebiutował w drużynie Old Lady, a jako piłkarz tego klubu był zadłużony wobec Sassuolo i hiszpańskiego el.

Później kupiła go Atlanta Bergamo, a potem przeniósł się do Serbii – bardzo dobrze poradził sobie w barwach Greveny, pojechał do chińskiego Jiangsu Suning za pięć milionów euro. W połowie 2018 roku wrócił do Craveny. Łącznie w barwach reprezentacji Belgradu rozegrał 104 mecze, w których strzelił 60 bramek i zanotował 15 asyst.

Boeing rozegrał 13 występów w reprezentacji Ghany. Tym razem strzelił pięć goli.

BS, gra Bolsat

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Gdziekolwiek jesteś, najnowsze informacje i aktualności.

READ  W Dniu Pamięci o Holokauście polski premier oskarża Putina o budowę „nowych obozów”

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *