Wirus Corona uderzył w ceremonie otwarcia Eurowizji oraz w izolacji na Islandię i Polskę

Wirus Corona uderzył w ceremonie otwarcia Eurowizji oraz w izolacji na Islandię i Polskę

Holenderska rywalka Jeanne McRoy przyjedzie na niedzielną ceremonię otwarcia. Zdjęcie: EBU / Andres Putting

Dwóch różnych delegatów na Festiwal Piosenki Eurowizji w Rotterdamie zostało zarażonych wirusem koronowym, a dwie drużyny zostały odizolowane podczas niedzielnej ceremonii otwarcia „Turkusowego Dywanu”.

Delegaci z Islandii i Polski są zamknięci w swoim hotelu. Malta i Rumunia, przebywając w tym samym hotelu, zapobiegawczo unikały ceremonii otwarcia.

Zarówno Malta, jak i Islandia są ulubionymi bukmacherami.

Organizatorzy nie powiedzieli jeszcze, czy nastąpią jakiekolwiek zmiany w aranżacji widzów na stadionie Ahoy w Rotterdamie. W sumie 3500 kibiców będzie mogło oglądać finały i próby każdego półfinału i sobotniego wieczoru.

Osoby w wieku powyżej 70 lat i osoby z grupy wysokiego ryzyka nie mogą brać udziału w zajęciach.

„Naszym głównym celem jest stworzenie pełnoprawnego bezpiecznego wydarzenia Covid-19, a zdrowie i dobre samopoczucie wszystkich uczestników, pracujących na wydarzeniu lub wśród publiczności, jest naszym najwyższym priorytetem” – powiedzieli organizatorzy w niedzielnym oświadczeniu.

Szereg drastycznych środków, w tym izolacja, wykluczenie społeczne i rutynowe testy, zostało nałożonych na wszystkich za radą ekspertów ds. Zdrowia, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo.

DutchNewsNL Dziękuję za darowiznę dla

Zespół DutchNewsNL pragnie podziękować wszystkim hojnym czytelnikom, którzy przekazali darowizny w ostatnich tygodniach. Twoja pomoc finansowa pomogła nam poszerzyć nasze informacje na temat kryzysu związanego z wirusem Corona wieczorami i w weekendy oraz informować Cię o najnowszych osiągnięciach.

DutchNewsNL Jest darmowy od 14 lat, ale bez finansowego wsparcia naszych czytelników nie bylibyśmy w stanie zapewnić rzetelnych i dokładnych wiadomości oraz funkcji dotyczących zagadnień niderlandzkich. Twój wkład to umożliwia.

Nie przekazałeś jeszcze darowizny, ale jeśli chcesz, Możesz to zrobić za pomocą Ideal, karty kredytowej lub PayPal.

READ  5 powodów, dla których potrzebujesz zegarka Huawai.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *