Wirus Corona uderzył w ceremonie otwarcia Eurowizji oraz w izolacji na Islandię i Polskę

Holenderska rywalka Jeanne McRoy przyjedzie na niedzielną ceremonię otwarcia. Zdjęcie: EBU / Andres Putting

Dwóch różnych delegatów na Festiwal Piosenki Eurowizji w Rotterdamie zostało zarażonych wirusem koronowym, a dwie drużyny zostały odizolowane podczas niedzielnej ceremonii otwarcia „Turkusowego Dywanu”.

Delegaci z Islandii i Polski są zamknięci w swoim hotelu. Malta i Rumunia, przebywając w tym samym hotelu, zapobiegawczo unikały ceremonii otwarcia.

Zarówno Malta, jak i Islandia są ulubionymi bukmacherami.

Organizatorzy nie powiedzieli jeszcze, czy nastąpią jakiekolwiek zmiany w aranżacji widzów na stadionie Ahoy w Rotterdamie. W sumie 3500 kibiców będzie mogło oglądać finały i próby każdego półfinału i sobotniego wieczoru.

Osoby w wieku powyżej 70 lat i osoby z grupy wysokiego ryzyka nie mogą brać udziału w zajęciach.

„Naszym głównym celem jest stworzenie pełnoprawnego bezpiecznego wydarzenia Covid-19, a zdrowie i dobre samopoczucie wszystkich uczestników, pracujących na wydarzeniu lub wśród publiczności, jest naszym najwyższym priorytetem” – powiedzieli organizatorzy w niedzielnym oświadczeniu.

Szereg drastycznych środków, w tym izolacja, wykluczenie społeczne i rutynowe testy, zostało nałożonych na wszystkich za radą ekspertów ds. Zdrowia, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo.

DutchNewsNL Dziękuję za darowiznę dla

Zespół DutchNewsNL pragnie podziękować wszystkim hojnym czytelnikom, którzy przekazali darowizny w ostatnich tygodniach. Twoja pomoc finansowa pomogła nam poszerzyć nasze informacje na temat kryzysu związanego z wirusem Corona wieczorami i w weekendy oraz informować Cię o najnowszych osiągnięciach.

DutchNewsNL Jest darmowy od 14 lat, ale bez finansowego wsparcia naszych czytelników nie bylibyśmy w stanie zapewnić rzetelnych i dokładnych wiadomości oraz funkcji dotyczących zagadnień niderlandzkich. Twój wkład to umożliwia.

Nie przekazałeś jeszcze darowizny, ale jeśli chcesz, Możesz to zrobić za pomocą Ideal, karty kredytowej lub PayPal.

READ  Poparcie dla polskiego rządu spadło do rekordowo niskiego poziomu, ponieważ sondaże pokazują, że społeczeństwo obwinia zamrożone fundusze unijne

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *