Gilas wzmacnia się w meczu z Turcją i Polską

Gilas wzmacnia się w meczu z Turcją i Polską

Żaden kamień nie pozostał bez zmian.

Gilas Pilipinas zbierze się ponownie 22 czerwca w Inspire Sports Academy w Calamba, aby rozegrać dwa mecze pokazowe przeciwko Tukey i Polsce.

„Nasz obóz rozpoczyna się 22 czerwca” – powiedziała dyrektor wykonawcza Samahang Basketball ng Pilipinas, Erica Dye, w ubiegły wtorek podczas forum Filipińskiego Stowarzyszenia Pisarzy Sportowych w sali konferencyjnej Filipińskiej Komisji Sportu w Manili.

„Wtedy ponownie zbierzemy zespół i będziemy trenować w Inspire Sports Academy” – dodał.

Po obozie w Lagunie zapał zawodników narodowych zostanie wystawiony na próbę podczas przygotowań do kwalifikacji olimpijskich, które odbędą się w dniach 2–7 lipca na Łotwie.

„Potem, kilka dni później, 27 czerwca zagramy przeciwko tureckiej reprezentacji narodowej” – powiedział Dy w cotygodniowym publicznym programie sportowym San Miguel Corporation, PSC, Filipińskiego Komitetu Olimpijskiego, Smart/PLDT. Aplikacja sportowa MILO i ArenaPlus 24/7 w kraju.

„Następnie jedziemy do Polski, gdzie czeka nas kolejny mecz towarzyski. Z Polski jedziemy bezpośrednio na Łotwę na kwalifikacje olimpijskie.

Zajmujący 37. miejsce Gilas będzie musiał zająć miejsce w pierwszej dwójce swojej grupy, aby dostać się do półfinału, w którym zmierzą się z dwójką najlepszych w grupie B, do której zaliczają się Brazylia z numerem 12, Czarnogóra z numerem 17 i Kamerun z numerem 67.

Zwycięzcy półfinałów crossoverów będą rywalizować indywidualnie na igrzyskach olimpijskich.

Oprócz OQT Gilas wznowi sezon w drugim oknie 21 i 24 listopada po zwycięstwie w pierwszej rundzie eliminacji Pucharu Azji 2:0 w lutym ubiegłego roku.

READ  Trwają protesty po tym, jak pierwszym aktem nowego urzędnika będzie zdjęcie krzyża i przywrócenie flag UE

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *