Will Ferrell wygwizdany przez kibiców na meczu Vancouver Whitecaps

Will Ferrell wygwizdany przez kibiców na meczu Vancouver Whitecaps

Nie była jedyną osobą w Vancouver, która wygwizdywała hollywoodzką gwiazdę.

Hollywoodzki komik Will Ferrell pojawił się w weekend na meczu Vancouver Whitecaps, ale nie kibicował lokalnej drużynie.

Ukochany krasnolud Gwiazdę można było zobaczyć w meczu play-off pomiędzy Whitecaps i Los Angeles FC W niedzielę 5 listopada. Jest współwłaścicielem kalifornijskiego klubu Major League Soccer (MLS), w którym pokonali Whitecaps (końcowy wynik to 1:0).

Mecz był jednocześnie ostatnim w sezonie dla Whitecaps. LAFC, obrońca tytułu mistrza MLS Cup, awansuje do półfinału Konferencji Zachodniej.

MLS udostępniło na X, wcześniej znanym jako Twitter, film przedstawiający zabawną gwiazdę rozmawiającą przed meczem z niektórymi graczami w BC Place.

Fani reagują na widok Willa Ferrella na meczu play-off Vancouver Whitecaps

Wielu mieszkańców nie zgodziło się z lokalnym wyglądem Ferrella w komentarzach pod postem, a kilku zauważyło, że był wygwizdywany za wspieranie drużyny z Los Angeles. Jeden z fanów powiedział, że słyszał buczenie ludzi, ale dodał: „Jest współwłaścicielem, ale nadal go kochamy”.

Inny fan powiedział, że ktoś powinien powiedzieć słynnemu aktorowi, że bramkarz Canucks Thatcher Demko na maskach hokejowych widniał kilka postaci z jego filmów.

Była premier Kolumbii Brytyjskiej Christy Clark była także obecna na meczu play-off. Udostępniając w mediach społecznościowych zdjęcia z wydarzenia, zażartowała, że ​​nie może uwierzyć, że „wygwizdała Mugatu” – rolę Ferrella w roli superzłoczyńcy w kultowym filmie. Zoolander W rolach głównych Ben Stiller i Owen Wilson.

Jednak w przeszłości Ferrell dzielił się swoją miłością do lokalnych drużyn sportowych. W lutym 2022 roku aktor założył jasnopomarańczową koszulkę BC Lions na Superbowl, spotykając się z Ryanem Reynoldsem z Vancouver.

READ  Gol Avon po dogrywce daje Bets zwycięstwo nad Blazers, zajmując miejsce w Pucharze Pamięci

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *