UFC 288: Israel Adesanya uderza młodszego króla Henry’ego Cejudo, wybiera Sterlinga, aby zachował tytuł

UFC 288: Israel Adesanya uderza młodszego króla Henry’ego Cejudo, wybiera Sterlinga, aby zachował tytuł

Powrót byłego mistrza Ultimate Fighting Championship (UFC), Henry’ego Cejudo, wywołał spore zamieszanie przed jutrzejszą galą UFC 288 (sobota, 6 maja 2023 r.) na żywo ESPN+ PPV z Prudential Center w Newark, New Jersey. Cejudo powróci po trzyletniej nieobecności, by walczyć z aktualnym mistrzem UFC, Aljamainem Sterlingiem, o niekwestionowany tytuł w wysokości 135 funtów.

On żyje! Oglądaj UFC 288 PPV na ESPN+ tutaj!

BITWY BLOCKBUSTER BANTAMEIGHT! The Ultimate Fighting Championship (UFC) powraca do Newark, NJ, po raz pierwszy od ponad trzech lat w sobotę, 6 maja 2023 r., wraz z wielkim starciem wagi koguciej w Prudential Center, które odbędzie się Aljamina Sterlinga Próba kolejnej udanej obrony tytułu przeciwko broniącemu tytułu mistrza dywizji B i byłego złotego medalisty olimpijskiego zapaśnika, Henryk Cejudo. W co-main evencie gali UFC 288 w systemie pay-per-view (PPV), były pretendent do tytułu mistrza wagi półśredniej, Gilberta Burnsaściera się z zawodnikiem z czwartego miejsca w rankingu, Bilala Mohammedaw pięciorundowej walce eliminacyjnej pretendenta nr 1, ważącego 170 funtów.

Nie przegap ani sekundy EPICKIEJ akcji uderzania w twarz!

Jako jeden z najbardziej szczerych i godnych wojowników we wszystkich sportach walki, Cejudo jest albo kochany, albo nienawidzony. Nie ma między nimi praw. Niektórzy członkowie społeczności walczącej byli podekscytowani, widząc, jak Triple C kończy emeryturę, aby wrócić i walczyć ze Sterlingiem, podczas gdy inni szydzili z pomysłu powrotu Sejudo do walki o tytuł. To naprawdę zależy tylko od tego, kogo zapytasz.

Aktualny supergwiazda wagi średniej Ultimate Fighting Championship, Israel Adesanya, nie należy do grupy zawodników wspierających Cejudo w ten weekend na UFC 288. Co zaskakujące, „Last Stylebender” ma jakiś konflikt z Cejudo i wybrałby Sterlinga zachować tytuł z New Jersey.

„Wybrałbym„ Aljo ”, ponieważ nie lubię Henry’ego” – powiedział Adesanya o swoim Kanał Youtube (bezpłatny walki MMA). „Słuchaj, nie musisz nie robić żadnych byków *** i próbować to usprawiedliwiać. Powiem tylko, że nie lubię munchkina, nie lubię Henry’ego Cejudo. Tak, powiedziałem twoje imię. trochę kur*a.

READ  Kanadyjska Keri Einarson zdobyła miejsce w fazie playoff w świecie curlingu kobiet

„Dla mnie taki mądry facet, który pozwala, by emocje przyćmiły jego osąd i zaczyna wzbudzać prawdziwe reakcje nienawiści, ponieważ myśli, że bycie fajnym odbiera mu wielkość. Myślę sobie, nie. Jesteś fajny na swój sposób. rób swoje. Możesz być Rób, co chcesz, królu, królu.

Kontynuował: „Naprawdę myślę, że Aljo może go pokonać. Ale znowu, jak powiedziałem, „Aljo” teraz naprawdę tak myślę [got the] Rozmach, on sam czuje, wie, że jest mistrzem i myślę, że to będzie jedna z tych walk na wysokim poziomie.”

To zaskakujące, gdy Adesanya mówi o Cejudo, jakby był swoim największym wrogiem, ale myślę, że „Last Stylebender” oczekiwałby więcej od byłego złotego medalisty olimpijskiego. Jednak Adesanya nadal podziwia umiejętności walki Cejudo i jego zdolność do ulepszania swojej gry na przestrzeni lat.

„Powiem ci jedno. Henry jest inny,” powiedział Adesanya. „Henry jest zdolny do nauki. Nie chodzi tak naprawdę o jego umiejętności jako zapaśnika. Dla mnie jest w stanie się nauczyć. Kiedy po raz pierwszy dostał się do UFC, wiedziałem, że jest mistrzem olimpijskim. Pomyślałem, że jest zapaśnikiem. Potem obserwowałem jego uderzenie i obserwowałem sposób, w jaki się wiercił, jak się poruszał. Zdolność uczenia się, on to ma. On jest dobrym studentem. To jest legalne.

„Myślę, że Aljamain – jego ostatnie uderzenia w ciągu ostatnich kilku walk wzrosły do ​​​​punktu, w którym wydaje się, że jest w stanie rozbierać ludzi na strzępy i prawie ich strzelać. Myślę, że kiedy 'Aljo’ dostaje się na twoje plecy – po prostu nie mogę. Zwłaszcza, gdy jesteś wielkości Henry’ego. Ja nie. Walczy od trzech lat. Wiele zmiennych. Jeśli jesteś „Aljo”, użyj swojego dźgnięcia i ustaw wszystko.

czy sie zgadzasz? Czy staniesz po stronie Eazy’ego i wybierzesz Sterlinga zamiast Cejudo?

READ  Cypress-Johnson z Rochester pamięta

Podyskutujmy!


Zapamietaj to MMAmania.com Zapewni kompleksowe i wybuchowe relacje na żywo z całej karty walk UFC 288 Tutajzaczynając wcześnie ESPN+ Mecze „Prelims” online, które mają się rozpocząć o 18:00 ET, a następnie pozostała karta wstępna na ESPN/ESPN+ o 20:00 ET, przed godziną rozpoczęcia głównej karty PPV o 22:00 ET ESPN+ PPV.

Aby zapoznać się z najnowszymi i najwspanialszymi aktualnościami i najważniejszymi wydarzeniami z UFC 288: „Sterling vs. Cejudo”, koniecznie zajrzyj do naszego obszernego archiwum wydarzeń Tutaj. Aby uzyskać zaktualizowaną i ostateczną kartę walk UFC 288 oraz ESPN+, kliknij tutaj Tutaj.

Czytaj więcej

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *