WBD uruchamia w Polsce 15 szybkich kanałów

WBD uruchamia w Polsce 15 szybkich kanałów

TVN Warner Bros Discovery uruchomiło w Polsce 15 nowych, szybkich kanałów, dostępnych za pośrednictwem lokalnej platformy streamingowej Player. Każdy z nowych, szybkich kanałów, dostępnych wyłącznie online, umożliwia dostęp do szerokiej oferty programowej z biblioteki TVN na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu.

Kasia Kiely, prezes i dyrektor zarządzająca Warner Bros. Discovery Poland oraz dyrektor generalna TVN, komentuje: „Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które ułatwią naszym widzom odnalezienie ulubionych programów. Zdajemy sobie sprawę, jak dużo czasu można poświęcić na wyszukiwanie angażujących treści w różnych usługach przesyłania strumieniowego. To jaDlaczego wprowadzamy Szybkie kanały – To wygodne rozwiązanie, które pozwala w nowoczesny sposób uzyskać dostęp do cenionej biblioteki treści TVN. Sukces Fast Channels na rynkach światowych potwierdza rosnącą popularność łączenia zalet telewizji linearnej i streamingu. Mam przyjemność ogłosić dzisiaj uruchomienie 15 zupełnie nowych kanałów dla polskich widzów. Skala tego projektu jest wyjątkowa nie tylko w skali Polski, ale także w porównaniu do innych rynków międzynarodowych. Jestem podekscytowany naszą inwestycją w FAST Channels, która stanowi krok naprzód w naszej podróży w stronę przyszłości telewizji i wyjątkowych możliwości, jakie ona stwarza.

„Żyjemy w epoce rewolucji cyfrowej, w której każdy konsument jest w coraz większym stopniu podłączony do technologii. Innowacje takie jak Fast Channels są niezbędne do napędzania wzrostu rynku. Fast Channels to najnowocześniejsze rozwiązanie, które zapewnia wartość reklamodawcom, zapewniając im z zaawansowanymi narzędziami gwarantującymi trafne targetowanie i wysoką jakość komunikacji dzięki technologii DAI.To innowacyjne podejście do internetowej reklamy telewizyjnej pozwala na lepsze dotarcie do konsumentów i maksymalizuje skuteczność reklamyForty” – powiedział Dorota Żurkowska, starszy wiceprezes grupy ds. przychodów w Warner Bros. Discovery Polska.

„Definicja telewizji ewoluuje wraz z jej odbiorcami. Wszyscy żyjemy obecnie szybko i często nie jesteśmy w stanie dopasować naszego harmonogramu do programów telewizyjnych. Dzięki temu widzowie mogą teraz skorzystać z niespotykanej wcześniej w Polsce innowacji – 15 szybkich kanałów, platformy streamingowej Player będzie miał nowy wariant free-to-pay, wybrane treści będą dostępne także w trybie catch-up.W związku z tym, że zbliżamy się do najważniejszego wydarzenia 2024 roku, jakim jest uruchomienie platformy streamingowej MAX, TVN musiała sprawdzić i konsolidować cyfrowe portfolio WBD W efekcie integracja bogatej oferty kontentowej VOD.pl z nowym darmowym wariantem odtwarzacza Postanowiliśmy w ten sposób jeszcze bardziej wzmocnić i ugruntować pozycję Playera jako wiodącej platformy streamingowej na lokalnym rynku, czyniąc dostęp do naszych treści jest łatwy, wygodny i intuicyjny.div” Warner Bros. Discovery dodał Macieja Kostowskiego, wiceprezesa ds. streamingu w Polsce.

READ  Premier RP wspiera Białorusinów po opinii aliantów

15 nowych szybkich kanałów:

 1. Ulubiony serial fanów TVN

Na kanale pojawiają się tytuły komediodramaty, które na stałe zadomowiły się w sercach widzów TVN i odcisnęły piętno na historii polskiej telewizji.

 1. Telenowele TVN

Kanał trafia w gusta miłośników współczesnych baśni i historii z życia codziennego.

 1. bohaterki TVN-u

Kanał dla kobiet. Widzowie mogą dostroić się i śledzić każdy krok, jaki robią w swoich przedsięwzięciach zawodowych i romantycznych.

 1. TVN Chwile Prawdy

A Kanał dla tych, którzy szukają wytchnienia w historiach łączących rzeczywistość i opowiadanie historii. Na kanale zaprezentowane zostaną najpopularniejsze scenariuszowe reality show produkowane przez TVN WBD.

 1. Prawo i życie TVN

AKanał dla tych, którzy lubią prawdziwe historie z życia i problemy wymiaru sprawiedliwości. Kanał emituje oparte na przepisach prawnych reality show dotyczące wszystkiego, co stanowi mieszankę prawdziwego życia i życia sądowego.

 1. Szkoła Życia TVN

Kanał przeznaczony dla widzów YA, którzy mogą ponownie odwiedzić korytarze, swoich znajomych z ekranu i rodziców, którzy chcą zrozumieć różnorodne doświadczenia współczesnej młodzieży. Scenariuszowe reality show bawią, odpowiadając na palące pytania i zapewniają autentyczne spojrzenie na życie nastolatków.

 1. Dramat szpitalny tvn

Kanał dla wszystkich fanów seriali dokumentalnych, które łączą historie z życia codziennego z intrygującymi przypadkami medycznymi.

 1. STYL ŻYCIA TVN BOUJEE

Raj dla tych, którzy potrzebują naprawienia poczucia winy i przyjemności, prowadząc luksusowy, beztroski tryb życia i zaglądając w życie jego twórców. A może ich życie jest tak wspaniałe, jak nam się wydaje?

 1. talk-show TVN

Kanał dla tych, którzy szukają wyrafinowanej rozrywki, a także dla tych, których interesują światowe trendy, życie gwiazd i innych ludzi. Widzowie mogą usiąść i zrelaksować się podczas oglądania charakterystycznych dla TVN talk show prowadzonych przez najlepszych prezenterów i dziennikarzy w Polsce.

 1. TVN NAPRAW TO

Pełnoetatowa transmisja reality show eksplorującego świat majsterkowiczów, renowatorów i majsterkowiczów.

 1. TVN Miłość w raju
READ  Wolność prasy załamała się po rozłamie w ustawie medialnej polskiej koalicji rządzącej

Kanał przenosi widzów w słoneczne i tropikalne krajobrazy, gdzie toczą się najbardziej wymagające bitwy miłosne.

 1. TVN w domu

Na kanale będą prezentowane wybrane programy lifestylowe i DIY.

 1. Tajemnice kryminalne TVN

Kanał dla zagorzałych miłośników kryminałów, których dreszczyk emocji czerpie z poszukiwania prawdy i cieszenia się towarzystwem przestępców na ekranie.

 1. Ekstrawagancja kulinarna TVN

Kanał, w którym wszystkimi rządzi tylko jedna królowa – sławna szefowa kuchni Magda Kessler, której zadaniem jest odnawianie polskich restauracji, wraz ze swoimi najlepszymi współpracownikami odkrywa kulinarne przysmaki, które kuszą kubki smakowe.

 1. TVN Emocje na kółkach

Kanał będzie prawdziwą gratką dla każdego entuzjasty motoryzacji. TVN zaprezentuje najlepsze treści związane z motoryzacją z biblioteki WBD.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *