WARTO WIEDZIEĆ: Bruins w Kraken

WARTO WIEDZIEĆ: Bruins w Kraken

Seattle – Bruins zakończą swoją czteromeczową podróż w poniedziałkowy wieczór przeciwko Seattle Kraken w Climate Pledge Arena. Boston, który rozegrał pięć meczów z rzędu po dogrywce, przegrał dwa z rzędu po zwycięstwie w pierwszym meczu w Edmonton.

„Zdobyliśmy punkty w 12 meczach z rzędu na wyjazdach… to dobrze, ale w wielu przypadkach nie mogliśmy zakończyć meczu” – powiedział trener Jim Montgomery, którego klub ma bilans 7-0-5. TD Garden od 27 grudnia. „Chcemy rozegrać pełne 60 minut”.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć, zanim krążek spadnie o 22:00 czasu wschodniego w kanałach NESN i 98.5 The Sports Hub:

Richard podnosi się

Anthony Richard nie chce niczego zmieniać.

Z pewnością będzie jednak starał się jak najlepiej wykorzystać swoją szansę w poniedziałkowy wieczór, kiedy będzie jeździł u boku Brada Marchanda i Charliego Coyle'a w czołowej linii Bruins.

„To niczego nie zmienia” – powiedział Richard, który w ośmiu meczach z Bostonem strzelił gola i miał dwie asysty. „Rozmawiałem z Marchiem przed treningiem i oni chcą zwiększyć prędkość i wytrwałość w kontroli wstępnej na swojej linii oraz zyskać trochę czasu w strefie O, sprawdzając bardziej agresywnie… W moim przypadku umieścili mnie tam, abym przyniósł tę samą energię i mentalność, z jaką pracowała na trzeciej lub czwartej linii.

„Myślę, że trochę byś się zdenerwował, gdybyś próbował zmienić swoją grę. Jest powód, dla którego cię tam umieścili. Jest pewien aspekt twojej gry, który chcą przybliżyć tym dwóm facetom. Dla mnie to po prostu kontynuuj w ten sam sposób.”

Richard, który grał z Jesperem Boqvistem i Justinem Brazeau, powiedział, że Marchand potwierdził to podczas rozmowy przed porannym skateboardingiem.

„Grałem na kilku zmianach [Marchand and Coyle] „W zeszłym tygodniu wróciłem do Bostonu, więc wiem, jakiego typu zawodnika szukają na prawym skrzydle” – powiedział Richard. „Mam dobre relacje z Marchim, bardzo mi pomógł, odkąd tu przybyłem. Po prostu poprosił mnie, abym grał w ten sam sposób. Grałem dobrze i niczego nie zmieniłem. Będę pracował nad poprawą mojej szybkości, mojej sprawdzanie umiejętności i tę samą grę, w którą grałem z Boqvistem i Brazo. „Mam nadzieję, że uda nam się stworzyć kilka fauli”.

READ  Uderzenia Bo Nikala „Podpisane” Szemajewa w zapasach

27-letni mieszkaniec Quebecu dodał, że niezależnie od tego, czy była to rozmowa z Marchandem, czy ze sztabem trenerskim, wzrok skupiał się na mocnej, wszechstronnej grze.

„Szczegóły meczu są naprawdę ważne. Nigdy nie brałeś udziału w czymś takim. Każdy szczegół jest naprawdę ważny”, powiedział Richard, który przed sezonem ma w swoim CV 15 meczów NHL w Nashville i Montrealu. Jest zespół, który chce, żebyś ciężko pracował, ale tutaj jest cały pakiet, liczą się szczegóły, ciężka praca i gra z zachowaniem równowagi i dobrej zabawy.

„Wiem, dlaczego w zeszłym roku byli czołową drużyną w lidze, a w tym roku mentalność tej grupy jest niewiarygodna. Dla mnie przyjście i sprawienie, aby ci weterani skupili się na tych drobnych szczegółach, było dla mnie ogromne. jak dotąd świetnie.”

Montgomery był pod wrażeniem nie tylko gry Richarda, ale także Boqvista i Brazeau, obaj niedawno powołani z Providence.

„Szybkość, więcej strat” – powiedział szef ławki drużyny Boston, dlaczego awansował Richarda. „Wypróbowaliśmy tam wielu zawodników i znamy kilku zawodników, którzy dobrze się sprawdzają. Ale trzej gracze, którzy w ostatnim meczu grali w czwartej linii, Boqvist z Brazo, zagrali dobrze. Dlatego posypaliśmy ich, aby dodać zawodnikom więcej energii każda linia.

„Dają nam naprawdę cenne minuty i dzięki temu gramy więcej”.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *