W wieku 68 lat zmarł perkusista Helix Greg „Fritz” Haines

Dawno temu wkładka wewnątrzmaciczna Perkusista Grega „Fritza” Hainesa Zmarł po niemal rocznej walce z nowotworem. Miał 68 lat.

Hainesa dołączyć wkładka wewnątrzmaciczna w 1982 roku i pozostał w zespole do 1996 roku, po czym powrócił do zespołu 13 lat później.

Dzisiaj rano (piątek 16 lutego)wkładka wewnątrzmaciczna Frontman Briana Vollmera Opublikuj w mediach społecznościowych następującą wiadomość: „Grega „Fritza” Hainesa: 23 stycznia 1956 – 16 lutego 2024. uciąć

„Z ciężkim sercem muszę ogłosić jego śmierć Grega „Fritza” Hainesaperkusista l wkładka wewnątrzmaciczna Od 1983 roku, po 10 miesiącach walki z nowotworem.

„W przyszłości odbędzie się nabożeństwo żałobne. Tracy (FritzMoja konkubentka nie spała od sześciu miesięcy, więc dam jej kilka dni. Przez całą tę próbę była aniołem. nie wiem co Fritz Dałby sobie radę bez niej. Teraz szanuję jej wolę. To nie podlega dyskusji. Opiekowano się nią Fritz Odkąd w kwietniu ubiegłego roku dowiedział się, że ma raka. Ma prawo robić co chce i kiedy chce. Proszę nie kontaktować się z TRACI, dać jej przestrzeń i pozwolić jej wyzdrowieć. Kiedy chce ze wszystkimi porozmawiać, chce to zrobić.

Fritz Był dla mnie jak brat, Brenta, Kenny'egoOraz wiele innych osób, które pracowały w zespole.

Tracy Poprosił mnie o napisanie czegoś do publikacji. Mógłbym opowiadać o tym gościu godzinami, ale teraz jestem zdruzgotany, podobnie jak pozostali w zespole. Wiedzieliśmy o tym od kwietnia ubiegłego roku, ale nie mogliśmy nikomu powiedzieć Fritzpoprosić. Chciał przez to zachować prywatność. Był dumnym mężczyzną i silnym jak cholera.

Dodał: „Kiedy dwa lata temu spadł ze schodów i prawie umarł, myślałem, że to już koniec. Fritz Zaskoczył wszystkich, wracając niecałe 8 miesięcy później na koncerty w Vancouver i Calgary w jeden weekend. Oznacza to dużo jazdy i latania, co jest bardzo niekorzystne dla kogoś, kto miał poważny wstrząs mózgu. W ten weekend spisał się świetnie i nie narzekał. Kilka miesięcy później powiedział mi, że pod koniec występu w Vancouver w Hard Rock prawie wstał i pod koniec występu upadł przez bęben, ponieważ miał zawroty głowy. Jak powiedziałem, „twardziel”.

READ  „Małe marzenia się spełniają”: wielki moment dla lokalnego pianisty

„Spotkałam się Fritz Jego początki sięgają końca lat 70. XX wieku, kiedy grał w hardrockowym zespole z siedzibą w Cambridge Gwiazdorskie dziecko. Oboje śmialiśmy się z tego faktu FritzDuża część Gwiazdorskie dziecko rejestr „Dzieci Gwiazd” To było w piosence Johnny'ego Grovera. Wiersz piosenki brzmiał: „… nadchodzi”. Johnny'ego Grovera U weterynarza – musi się zmoczyć…” A więc Fritz Następnie doda dźwięk biegu: Pht-tt–t–th!…”

Fritz Był najzabawniejszym facetem, jakiego chciałbyś spotkać. Mogliśmy znaleźć się w najniebezpieczniejszej sytuacji, a on mógł coś powiedzieć i wszyscy wybuchali śmiechem. Miał taki charakter, że każdy chciał go mieć w pobliżu. Dodaj do tego jego zdolność przyciągania dziesiątek kobiet na nasze przyjęcia. Fritz On był wkładka wewnątrzmaciczna'S 'Davida Lee Rotha.' Najczęstsze pytanie, które dziewczyny zadają przed autobusem Cichy bunt/Biały wąż Trasa koncertowa w 1984 roku nosiła tytuł „Do You Know Where Your Drummer Is?” w wyniku, Fritz Często pojawiał się w „filmach”, jak je nazywał. Oznacza to, że jeden z jego związków zakończył się niepowodzeniem i stał się operą mydlaną. Zabawne jest to, że niezależnie od tego, jak bardzo był zły na dziewczynę, ona zawsze mu wybaczała, wracała i obsypywała go prezentami.

Fritz Był znakomitym perkusistą rockowym: to był jego zawód. Był dumny ze swojej gry i powinien był to zrobić. Miał swój własny styl. Sprawdź przejście do refrenu Kocham heavy metal. Taka prosta gra w przerwie Fritz Dowiedział się, że na swoim pierwszym instrumencie – akordeonie – grał w zespole „oom-pah-pah”.

„W ciągu najbliższych kilku dni zamieszczę zdjęcia (i jestem pewien, że zrobią to setki innych osób), kilka filmów, a nawet Super 8. To pierwsza partia rzeczy, jakie znalazłem. Jest bardzo.

READ  Rolling Stones drażnią występ w Vancouver w ramach nadchodzącej trasy po Ameryce Północnej – BC News

Fritz Dołączył do zespołu w 1983 roku. Oznacza to, że jest w zespole od ponad 40 lat, z wyjątkiem momentu, gdy przeniósł się na kilka lat na Florydę.

„Jak już mówiłem, świat stracił jednego z największych perkusistów rockowych Jimmy DZIŚ PRZEZ TELEFON: Opinia publiczna nie ma pojęcia, z jakimi poświęceniami muzycy poświęcają się dla swojego rzemiosła. Uważasz, że biznes muzyczny to zawód, który nie wywiera dużego wpływu. W efekcie rezygnujesz ze swojego życia osobistego, finansowego, jakiegokolwiek porządku w swoim życiu i… nie mówiąc już o bliznach fizycznych. Nie spotkałem jeszcze perkusisty, który nie zerwał mankietu rotatorów. Faceci z gitarami i basem to samo. Przebywaliśmy w najzimniejszych i najgorętszych pokojach, nie spaliśmy i zarobiliśmy mnóstwo pieniędzy. Wszystko dla tej rzeczy zwanej „tworzeniem muzyki”. Fritz Z pewnością tak. Kochał swoją perkusję, uwielbiał grać na perkusji i występować. Był bardzo dumny ze wszystkiego, czego dokonał. Będzie mi go bardzo brakować

„Serce mi pęka. Muszę iść”.

wkładka wewnątrzmaciczna Są jednym z kanadyjskich zespołów rockowych odnoszących największe sukcesy, zwłaszcza po wydaniu w latach 80-tych „Chodzenie po ostrzu brzytwy” Album sprzedał się w ponad 100 000 egzemplarzy w Kanadzie i ponad 400 000 egzemplarzy na całym świecie.

wkładka wewnątrzmaciczna Dzielił scenę z najlepszymi na świecie zespołami rockowymi i heavy metalowymi, w tym z… Pocałunek, Aerosmitha, Przyspiesza, Mötley Wrona, Alicja Cooper, Biały wąż, serce, Cichy bunt I Motorhead.

wkładka wewnątrzmaciczna Wydała 14 albumów studyjnych, w tym najnowszy, pt. „stara szkoła”który ukazał się w 2019 roku.

Wysłane przez Zespół Helix NA Piątek, 16 lutego 2024 r

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *