Ogłoszenie poprawki Toronto do „Prawa i porządku”

Ogłoszenie poprawki Toronto do „Prawa i porządku”

Toronto otrzyma własną poprawkę dotyczącą „prawa i porządku”.

W poniedziałkowym komunikacie prasowym Citytv, którego właścicielem jest Rogers Media, ogłosił nowy dramat kryminalny, nazwany Law & Order Toronto: Criminal Intent.

Serial będzie składał się z 10 jednogodzinnych odcinków śledzących „elitarny oddział detektywów prowadzących dochodzenie w sprawie głośnych przestępstw i korupcji w metrze Toronto”, a produkcja ma rozpocząć się tej jesieni. Dodała, że ​​odcinki będą zawierały „oryginalne kanadyjskie historie napisane, wyprodukowane iz udziałem Kanadyjczyków”.

„Ponadczasowy urok zagadnień poruszanych w odnoszącej sukcesy na całym świecie serii Law & Order nadal przyciąga widzów Citytv tydzień po tygodniu” — powiedział w komunikacie Hayden Mindell, starszy wiceprezes ds. Telewizji w Rogers Sports & Media.

Law & Order Toronto: Criminal Intent jest produkowany przez Lark Productions i Cameron Pictures Inc. Dystrybucją zajmie się Universal Television. Premiera zaplanowana jest na wiosnę 2024 roku.

READ  Roman Reigns szczerze mówi o utrzymujących się skutkach COVID-19

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *