Netflix oficjalnie zapowiedział Happy Gilmore 2 z Adamem Sandlerem w roli głównej

Netflix oficjalnie zapowiedział Happy Gilmore 2 z Adamem Sandlerem w roli głównej

Prawie 30 lat po pierwszym filmie Happy Gilmore wreszcie doczekał się kontynuacji.

Netflix ogłosił dzisiaj podczas prezentacji Upfronts, że oficjalnie zamówił Happy Gilmore 2, w którym w roli głównej powraca Adam Sandler. Nie ujawniono żadnych dalszych szczegółów, takich jak fabuła czy reżyser.

Oryginalna komedia sportowa z 1996 roku opowiada o porywczym bohaterze Sandlera, który po nieudanej próbie gry w hokeja na lodzie odkrywa, że ​​ma talent do gry w golfa. Dzięki swojemu nowo odkrytemu talentowi Happy Gilmore bierze udział w turnieju golfowym, aby uratować dom swojej babci przed przejęciem. Film zebrał mieszane recenzje, ale osiągnął dobre wyniki kasowe, zarabiając 38 milionów dolarów na całym świecie przy ogłoszonym budżecie wynoszącym 12 milionów dolarów (na 1 film). Mojo kasowe).

Adam Sandler i nieżyjący już Carl Weathers w oryginalnym Happy Gilmore.

Sandler wraz z Timem Herlihym napisał scenariusz do Happy Gilmore, a reżyserem filmu był częsty współpracownik Sandlera, Dennis Dugan. W rolach głównych wystąpili także Christopher MacDonald, Julie Bowen, Frances Bay i nieżyjący już Carl Weathers.

Potwierdzenie to pojawia się po niezliczonych wskazówkach i plotkach, które pojawiały się w ciągu ostatnich kilku lat, że prace nad kontynuacją są w przygotowaniu. Sandler powiedział w wywiadzie różnorodny że miał nadzieję nakręcić Happy Gilmore 2 i że bawił się pomysłami, które pozwoliłyby zobaczyć tę postać podczas wycieczki po golfie dla seniorów.

Tymczasem McDonald powiedział w Wywiad marzec 2024 Że Sandler pokazał mu szkic scenariusza, a przyjaciel Sandlera i wieloletni współpracownik, Drew Barrymore, w zasadzie wyjawił mu całą prawdę W zeszłym miesiącu w jej talk show.

Happy Gilmore 2 to najnowszy film w ramach współpracy Sandlera z Netfliksem, dla którego stworzył osiem innych projektów. Jego najnowsza praca „Nie jesteś zaproszony na moją bat micwę” przyniosła mu najlepszy wynik w karierze w serwisie Rotten Tomatoes.

READ  Avatar wygrywa światowy hit kasowy 13 lat po debiucie dzięki zremasterowanej reedycji

Alex Stedman jest starszym redaktorem wiadomości w IGN i nadzoruje reportaże rozrywkowe. Kiedy nie pisze ani nie redaguje, można ją spotkać czytającą powieści fantasy lub grającą w Dungeons & Dragons.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *