W tym roku Grupa H&M zabiera Arket do Polski

W tym roku Grupa H&M zabiera Arket do Polski

Ciekawie będzie zobaczyć, czy nowy dyrektor generalny Grupy H&M zainicjuje jakiekolwiek istotne zmiany strategiczne, ale na razie firma kontynuuje swoją zwykłą ścieżkę powolnego i stałego rozwijania swoich mniejszych marek.

Oferta Arket's Selfridges – Arket

Najnowszym osiągnięciem jest to, że nordycka marka modowa i lifestylowa Arcade poszerzy swoją obecność w Europie o flagowy sklep w Warszawie.

Będzie to jego pierwsza lokalizacja w Polsce, która ma już dobrze rozwinięty sektor handlu detalicznego odzieżą i jest właścicielem odnoszących ogromne sukcesy gigantów handlu detalicznego LPP, Reserved i Chinze.

Firma nie podała tam więcej szczegółów na temat premiery, więc nadal nie wiemy dokładnie, gdzie będzie znajdował się sklep ani kiedy zostanie otwarty.

W zeszłym roku grupa wprowadziła na Łotwę markę Orchid, a wiosną tego roku otworzy swój pierwszy sklep we Włoszech, debiutując w Mediolanie. Jesienią ubiegłego roku marka zrobiła nietypowy krok, uruchamiając swój pierwszy sklep w londyńskiej dzielnicy Selfridges w większej lokalizacji.

Arket został uruchomiony po raz pierwszy w 2017 roku na londyńskiej Regent Street, a w ostatnich latach rozwijał się bardzo stopniowo. Wiosną ubiegłego roku miała zaledwie 27 sklepów na 12 rynkach i była obecna w Internecie na 31 rynkach.

Copyright © 2024 FashionNetwork.com Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Rozszerzone ograniczenia. Pojawiło się nowe ograniczenie, wskazana jest sekwencja szczepionki

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *