Kupujący krytykuje firmę Loblaws za mieszankę naleśnikową, która wydaje się zawierać połowę zawartości opakowania

Kupujący krytykuje firmę Loblaws za mieszankę naleśnikową, która wydaje się zawierać połowę zawartości opakowania

Jakby ceny artykułów spożywczych nie wystarczyły, aby rozzłościć Kanadyjczyków, Loblaws po raz kolejny znalazł się pod ostrzałem za, jak niektórzy nazywają, fałszywe reklamy, po tym jak użytkownik Reddita wszedł na platformę, aby pokazać, że ich produkt waży prawie połowę swojej wagi. Co twierdził.

Jakby ceny artykułów spożywczych nie wystarczyły, aby rozgniewać Kanadyjczyków, Loblaws po raz kolejny znalazł się pod ostrzałem za, jak niektórzy nazywają, fałszywą reklamę. Po wejściu na platformę użytkownika Reddita Aby pokazać, że zawartość ich produktu waży prawie połowę tego, co twierdzi.

użytkownik „prostych kłamstw”. Achardmana Zatytułuj post, który otrzymał ponad 500 komentarzy.

Na zdjęciu opakowanie 400 g bezglutenowej mieszanki naleśnikowej obok skali z zawartością w umieszczonej nad nią miarce. Skala pokazuje, że zawartość waży tylko 205 gramów.

Wiele osób zastanawiało się, czy na etykiecie nie wylano po prostu części mieszanki na naleśniki, skoro nie było jej w oryginalnym opakowaniu. Niektórzy sugerowali, że problem był prawdopodobnie wynikiem błędu fabrycznego.

Jeden z użytkowników Reddita zamieścił na skali zdjęcie tego samego produktu w oryginalnym opakowaniu, Który osiągnął 408 gramówco wskazuje, że problem ten najprawdopodobniej nie był powszechny.

Jeden z użytkowników Reddita zamieścił zdjęcie tego samego produktu w oryginalnym opakowaniu w skali 408 gramów, aby wskazać, że problem ten prawdopodobnie nie jest powszechny.Jeden z użytkowników Reddita zamieścił zdjęcie tego samego produktu w oryginalnym opakowaniu w skali 408 gramów, aby wskazać, że problem ten prawdopodobnie nie jest powszechny.

Jeden z użytkowników Reddita zamieścił zdjęcie tego samego produktu w oryginalnym opakowaniu w skali 408 gramów, aby wskazać, że problem ten prawdopodobnie nie jest powszechny.

Użytkownicy zauważyli, że dopuszczalne pole manewru dla dopuszczalnej masy takiego przedmiotu wyniesie 3 proc., Zgodnie z przepisami kanadyjskimi – Procent, który nie odpowiada masie pokazanej na skali.

„To nie jest tak, że tracimy tylko 5 procent tu czy 10 procent tam”. Gdzie indziej lub popiersie książki. – Cholera, brakuje prawie połowy.

„[It was] 400 gramów, zanim usuną gluten.” zażartował użytkownik c0mputer99.

READ  Organ regulacyjny opowiada się za ugięciem trasy Trans Mountain Road

Inni w komentarzach sugerowali, aby użytkownik się skontaktował Biuro Spraw Konsumenckich Aby zgłosić produkt.

„Zrób to poważnie” – powiedział użytkownik Breteuila Zachęcaj do oryginalnego plakatu. „To ważne i postąpisz dobrze dla nas wszystkich”.

Eksperci twierdzą, że jest to prawdopodobnie „raczej wyjątek niż reguła”

Marvin Ryder, profesor marketingu na Uniwersytecie McMaster, twierdzi, że to, co dzieje się z pudełkiem mieszanki naleśnikowej, najprawdopodobniej jest wadą procesu produkcyjnego i klient ma prawo go wymienić.

„Problem z postem na Reddicie polega na tym, że robi wyjątek i próbuje uczynić z niego regułę” – powiedział Yahoo Canada. „Ta osoba ma tylko jedno pudełko, więc stanowi raczej wyjątek niż regułę.

„Byłbym zaniepokojony, gdyby ktoś kupił dziesięć pudełek i wszystkie ważyły ​​205 gramów, a Loblaws byłby równie zaniepokojony”.

Dodaje, że Loblaws zleca produkcję własnych produktów większym producentom, więc jeśli płacą za 400-gramowe pudełko produktu, w którym znajduje się tylko 200 g żywności, to ich pieniądze również zostaną skradzione.

W e-mailu przedstawiciel Loblaws powiedział Yahoo Canada, że ​​dokładnie sprawdził dokumentację firmy i nie znalazł żadnych podobnych skarg dotyczących kwestionowanego produktu.

„Nie otrzymaliśmy żadnego kontaktu od klienta w sprawie tego problemu lub wątpliwości, co utrudnia nam ocenę jego zasadności” – napisano w e-mailu. „Prosimy, aby klient kontaktował się z nami bezpośrednio, przekazując szczegółowe informacje o produkcie, abyśmy mogli właściwie zbadać i odpowiedzieć na jego wątpliwości”.

Ta osoba ma tylko jedno pudełko, więc jest raczej wyjątkiem niż regułą.

„Bardziej wybór chłopa” – żartuje użytkownik na temat „smutnej pizzy”.

Mieszanka naleśnikowa nie jest jedynym produktem wybranym przez prezydenta, który w tym tygodniu został wywołany na Reddicie po tym, jak ktoś Wrzuć zdjęcie mrożonej pizzy Co nie wygląda jak na zdjęciu na pudełku.

READ  TD wybiera trzydniowy model biznesowy w biurze dla swoich bankierów inwestycyjnych

Rzeczona „smutna pizza”, jak ją opisywał plakat, zawierała rozproszone ilości sosu pomidorowego, szczyptę sera i małą garść rukoli.

„Przysięgam, że tak to wyglądało dosłownie po wyjęciu z pudełka” – powiedział użytkownik Badiha książki. „Nie przestawiałem niczego, żeby wyglądało to gorzej”.

Wiele osób w komentarzach wspominało o gwarancji jakości firmy i zachęcało wytwórnię do zwrotu produktu. Inni złożyli kondolencje z powodu niefortunnego zakupu plakatu.

„To raczej chłopski wybór, amirycie” Wygodnie__dum Żartobliwie.

Popularne forum na Reddicie zatytułowane „Loblaws Is Out Of Control” zgromadziło 14 000 obserwujących. Ma na celu ujawnienie wygórowanych cen artykułów spożywczych w sklepach powiązanych z Loblawem.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *