W Polsce pojawiają się pierwsze szybkie ładowarki Shell Recharge

Trzy stacje paliw przyjęły sprzęt w ramach realizacji celu firmy, jakim jest uruchomienie 150 punktów ładowania do końca 2027 r.


Pierwsze szybkie ładowarki Shell Recharge zostały uruchomione w Polsce na trzech stacjach marki w Trzciance, Sękocinie Starym i Radomsku.

Pierwsze uruchomienie wpisuje się w plany firmy dotyczące rozbudowy sieci ładowania Shell na terenie całego kraju we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Celem Shell jest wprowadzenie do końca 2027 roku 75 szybkich ładowarek ze 150 punktami ładowania.

Klienci mogą już korzystać ze sprzętu poprzez aplikację mobilną Shell Recharge, firmową kartę flotową, skanując kod QR dostępny na urządzeniu lub kartę płatniczą.

„Wielu klientów dba o szybkość i wygodę ładowania, stąd nasze inwestycje w tym obszarze. Aby tempo rozwoju było odpowiednie, musi istnieć współpraca firm z przemysłem i organami rządowymi” – powiedziała Monika Kiełak-Logitec, Dyrektor Generalny Shell Mobility i członek Zarządu Shell Polska.

Firma kilka lat temu nawiązała współpracę z IONITY przy rozmieszczeniu szybkich ładowarek przy autostradach i obecnie oferuje 29 takich punktów. Klienci biznesowi korzystający z Shell Card EV mają dostęp do ponad 4400 punktów ładowania na terenie całej Polski.

W Europie Shell oferuje już 600 000 punktów ładowania Shell i sieci partnerskie.

Powiązane treści

Omówić

READ  Maggie Scoria o grze Leg Bosnan: Jestem w szoku. Piłka nożna

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *