W Mississauga w Ontario zostaje otwarta słynna amerykańska sieć skrzydeł

W Mississauga w Ontario zostaje otwarta słynna amerykańska sieć skrzydeł


Nadszedł moment dla fanów Wing! Wreszcie popularna amerykańska sieć restauracji otworzyła swoją pierwszą lokalizację w Mississauga.

Restauracja Wingstop, znana z sezonowanych i smażonych skrzydełek oraz mnóstwa wygodnych dań, zostanie otwarta w Heartland Town Centre przy 6045 Mavis Road.

Według wcześniejszych zapowiedzi restauracja miała pierwotnie rozpocząć działalność w styczniu tego roku. Jednak z powodu nieoczekiwanych opóźnień – z przyczyn, których restauracja nie podała – wydaje się, że premiera nastąpi wiosną.

Restauracja oferuje różnorodne smaki, od słodyczy hawajskich skrzydeł po smak skrzydełek bawolych.

Jeśli chcesz subtelnej nuty ciepła, popularne opcje obejmują Hickory Smoked BBQ, Spicy Korean Q i Maple Sriracha, które są oferowane tylko przez ograniczony czas.

Dla żądnych przygód dusz, które szukają dodatkowego kopa, dostępna jest opcja „atomowa”. Według termometru restauracji jest to najostrzejszy smak, zapewniający poncz z papryczką habanero, który wyciska łzy z oczu.

Oryginalny przepis to najbardziej poszukiwane skrzydełka. Jest to połączenie papryczek chili z pikantną bazą octową.

Klienci mogą wybierać także pomiędzy klasycznymi skrzydełkami lub zdecydować się na odmiany bez kości.

Podobnie jak skrzydełka, restauracja oferuje szeroki wybór frytek. Niektóre opcje obejmują frytki serowe, frytki Buffalo Ranch i frytki z ładunkiem, czyli świeżo krojone ziemniaki podawane z sosem serowym, marynatą i naszą charakterystyczną przyprawą Cajun.

W menu znajduje się również kukurydza w kolbie z wieloma dostępnymi przyprawami.

Założona w 1994 roku w Garland w Teksasie, amerykańska sieć restauracji rozrosła się na całym świecie, obejmując ponad 1900 lokalizacji na całym świecie.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, lokalizacja w Mississauga ma obsługiwać klientów już 20 marca. Jeśli jednak jesteście ciekawi i nie możecie się doczekać, zawsze możecie odwiedzić sklepy w Ajaxie i Whitby.


1. Ogranicznik skrzydeł

standardy i zasady redakcyjne insauga
Reklama

READ  Genesis X Convertible Concept robi radosną minę na Los Angeles Auto Show

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *