Użytkownicy Reddit „ciemnią się”, aby zaprotestować przeciwko bardzo niepopularnym zmianom

Użytkownicy Reddit „ciemnią się”, aby zaprotestować przeciwko bardzo niepopularnym zmianom

reddit

Jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu, Reddit planuje wprowadzić pewne zmiany pod maską, które zasadniczo zabiją każdą aplikację innej firmy, której czytelnicy używają do interakcji ze społecznościami witryny.. Biorąc pod uwagę status oficjalnej aplikacji i jej dużą zależność od masowych reklam, jest to surowo Niepopularny ruch, tak niepopularny, że doprowadził do ruchu protestacyjnego, w który każdego dnia angażuje się coraz więcej głównych podforów.

W miarę upływu dni od pierwotnego ogłoszenia zbierali się nieopłacani moderatorzy Reddita Zbierzcie się i napiszcie list otwarty do kierownictwa serwisuprzedstawia nie tylko ogólną popularność aplikacji innych firm, ale także obawy związane z potencjalną utratą ważnych narzędzi moderacyjnych (które ma wiele aplikacji innych firm, ale w jakiś sposób brakuje ich oficjalnej oferty) oraz wpływ na zawartość NSFW.

Ta wiadomość została wzmocniona przez plany dotyczące „zamrożenia” dużej części witryny 12 czerwca, co będzie oznaczać, że poszczególne fora podrzędne zostaną zablokowane w trybie „prywatnym”, co oznacza, że ​​każdy, kto nie jest jeszcze stowarzyszony/zasubskrybowany nie będzie mógł uzyskać do nich dostępu ani zobaczyć żadnego z ich postów.

obok siebie subreddity są świetne takie jak r/bestof, r/sport, r/music, r/pics i r/videos, wiele najpopularniejszych witryn z grami podrzędnymi potwierdziło, że udostępniają, sondują członków na temat ich pomysłów lub że również podejmą ograniczone działania.

Obejmuje to r/gaming z 37 milionami członków, r/PS5 z 3,3 milionami, r/minecraft z 7 milionami członków i r/wow z 2,3 milionami. Tymczasem mody w r/pcgaming (3,2 miliona członków) proszą użytkowników o ich wkład przed podjęciem decyzji, podczas gdy r/nintendo przełącza się w „tryb tylko do odczytu/ograniczony”, co nie jest tak niebezpieczne, jak zablokowanie całego subreddita .

READ  WestJet ogłasza odejście CEO Eda Simsa na emeryturę

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *