Chris Hemsworth o MCU, krytyka Thora 4, wypadek Jeremy’ego Rennera – The Hollywood Reporter

Chris Hemsworth o MCU, krytyka Thora 4, wypadek Jeremy’ego Rennera – The Hollywood Reporter

Chris Hemsworth mówi, że krytyka filmów MCU przez reżyserów jego bohaterów jest „bardzo rozczarowująca” i podziela mieszane recenzje, które za nią stoją. Thora 4 Być może wynikało to z tego, że obsada filmu „za dobrze się bawiła”.

Mówiąc do Brytyjskie GQ Dla profilu opublikowanego we wtorek, ekstrakcja I Furiosa Gwiazda otworzyła się na temat życia po 22 seriach filmów od czasu pojawienia się w pierwszym byk. Część tej rozmowy koncentrowała się na tym, jak filmy Marvela były odbierane i dyskutowane w branży w ciągu ostatnich dwóch dekad.

Ogólnie rzecz biorąc, Hemsworth odniósł się do krytyki, z jaką filmy spotkały się ze strony głównych reżyserów, takich jak Martin Scorsese i Quentin Tarantino, i wyraził rozczarowanie ich komentarzami. „To bardzo rozczarowujące, kiedy to słyszę” – powiedział Hemsworth magazynowi. „Jest dwóch moich bohaterów, z którymi nie chciałbym pracować. Myślę, że po prostu nie są moimi fanami.”

Wyjaśnia, że ​​analiza filmów Marvel Studios i ich wpływ na stan wydań kinowych nie jest czymś, co mu się podoba w obliczu „wielkiej kruchości” w branży, i dodaje, że „nie sądzi, by ktokolwiek z nas miał odpowiedź , ale staramy się”.

„Jestem wdzięczny, że byłem częścią czegoś, co zatrzymało ludzi w kinach. Teraz, czy te filmy są kosztem innych filmów, nie wiem” – kontynuuje. „Nie lubię, kiedy zaczynamy się sprawdzać, kiedy jest w nas tyle kruchości”. Praca i ta przestrzeń sztuki, jak to jest… Mówię to mniej reżyserom, którzy zgłosili te komentarze, z których wszyscy zresztą , nadal są moimi bohaterami iw mgnieniu oka rzuciłbym się do pracy z każdym z nich. Ale mówię to bardziej dla szerszej opinii na ten temat.”

Hemsworth oceniał też, czy wrócić do gry byk’, stwierdzając, że podobały mu się różne iteracje postaci, które istniały zarówno w serii solowych bohaterów, jak i poza nią, mimo że dość szybko męczył się tą postacią co kilka lat.

READ  „Pobłażliwe” rodzicielstwo księżniczki Charlene porównuje się do Kate Middleton

„Lubię eksperymentować” – powiedział. „Uwielbiam fakt, że mogłem zrobić coś trochę innego podczas procesu. byk 1 i 2 były ich własną sprawą, byk 3 i 4 wydawały się bardzo różne… wtedy nawet MścicieleLebowski Thor i Wojna bez granic Thor, z powodu dwóch różnych reżyserów i myślę, że przede wszystkim z własnej potrzeby zrobienia czegoś innego”.

To inne podejście pochodzi od reżysera Taiki Waititi byk: Ragnarök chwalić i byk: miłość i grzmot Mieszane recenzje, reakcja na najnowszy hit Hemswortha sprawiła, że ​​ludzie uznali go za absolutnie niedorzeczny.

„Myślę, że świetnie się bawiliśmy. To po prostu stało się takie śmieszne” – powiedział Hemsworth. „Zawsze trudno jest być w centrum wydarzeń i mieć jakąkolwiek realną perspektywę… Uwielbiam ten proces, to zawsze jest podróż. Ale po prostu nie wiesz, jak ludzie zareagują”.

Mimo to, ogólnie rzecz biorąc, zawsze jest otwarty na „zobaczenie, co muszą zrobić kreatywnie, jeśli jest coś nowego”, ale na razie „naprawdę chcę przez jakiś czas robić inne rzeczy”.

niektóre z tych innych rzeczy Mad Max, rola, o której powiedział, że był „zmęczony”, ale w pierwszym tygodniu prób z reżyserem George’em Millerem odzyskał energię twórczą. „To było zdecydowanie najlepsze doświadczenie w mojej karierze i coś, z czego jestem bardziej dumny niż kiedykolwiek” – powiedział. Brytyjskie GQ. Teraz „szuka więcej George’ów Millerów. Albo więcej George’ów Millerów, jeśli mnie dopadnie”.

Reszta wywiadu była bardziej konkretna, a Hemsworth omówił, w jaki sposób zakładanie rodziny z żoną i koleżanką aktorką Elsą Pataky, niedawna strata dziadka i wypadek spowodowany opadami śniegu z udziałem Jeremy’ego Rennera przyczyniły się do jego przerwy w aktorstwie i skłoniły go do zastanowienia się dwa razy. o tym. Jak spędza czas w Hollywood i nie tylko?

Z Hemsworthem zbliżającym się do czterdziestki i po tym, jak został odkryty przez jego serię bez limitów Że ma dwie kopie genu, który sprawia, że ​​jest bardziej podatny na chorobę Alzheimera, powiedział, że nadal czuje: „Jakbym miał 25 lat, mam mnóstwo czasu. Teraz myślę:„ Och, mógłbym być w połowie drogi.'” Ponad połowa drogi. „

READ  Premiera 21 sezonu The Voice Recap: Pojawia się Ariana Grande, niewidomi

Powiedział: „Fakt, że nie zamierzam tu zostać na zawsze” zapada w pamięć. „Wszystko ma teraz większe znaczenie, ponieważ zdaliśmy sobie sprawę, że to nie będzie trwało wiecznie.”

Wszystko z Hemsworthem jest ponownie oceniane po latach projektów z przerwami, w tym, jak praca może zająć mu czas z Patakym i jego trójką dzieci. Zastanawiał się również nad dziedzictwem swojej pracy, stwierdzając: „Nie chcę zostawiać po sobie kupy śmieci”, jednocześnie przyznając, że Internet powiedział mu, że „jest tam kilka błędów”.

Ta autorefleksja została po części podyktowana dwoma innymi wydarzeniami w jego życiu – śmiercią dziadka i Mściciele Wypadek z pługiem śnieżnym prawie zabił gwiazdę Jeremy’ego Rennera. Jeśli chodzi o Brennera, Hemsworth mówi, że „nikt” jest kim Mściciele Obsada ciągu tekstowego „naprawdę wiedziała, jakie to poważne”, jeśli chodzi o hak urazy gwiazdy. „Myślę, że coś takiego” – powiedział – „to natychmiastowe uświadomienie sobie„ Wow, każdy z nas może odejść w każdej chwili … ”.

Mówił też o swoim zmarłym dziadku, u którego zdiagnozowano chorobę Alzheimera i zmarł w wieku 93 lat. A gdyby wiedział lub gdyby ktoś mu powiedział w taki sposób, że zostanie zapamiętany, byłby niesamowicie dumny” — mówi Hemsworth.

„Zmusiło mnie to do zastanowienia się nad własnym życiem” – kontynuował Hemsworth. „I nie chodziło o pracę ani nic. Chodziło o to, by zostać zapamiętanym jako ktoś, kto był dobry i miły i wniósł coś wartościowego… Zdecydowanie nie myślę o filmach, które zostawię za sobą i jak ludzie będą mnie pamiętać w tym sensie. Mam nadzieję, że ludzie będą o mnie myśleć ciepło i że byłem osobą Cóż. Byłeś dobrym człowiekiem. Jak mój dziadek.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *