Vancouver Canucks znajdują się wśród sześciu drużyn, które w czwartek mają szansę na awans do play-offów

Vancouver Canucks znajdują się wśród sześciu drużyn, które w czwartek mają szansę na awans do play-offów

Po tym, jak w poniedziałek nie udało im się zapewnić sobie miejsca w play-offach, Vancouver Canucks będą mieli w czwartek kolejną szansę na zapewnienie sobie miejsca w play-offach.

Vancouver znalazło się wśród sześciu drużyn, które w czwartek mają ustalony scenariusz, ponieważ wydaje się, że New York Rangers mają literę „X” obok swoich nazwisk w rankingach.

Canucks wywalczą zwycięstwo nad Dallas Stars, które zapewni sobie własne miejsce dzięki zwycięstwu w Vancouver. Jeśli mecz wykracza poza regulamin, przegrany może nadal zwyciężyć, jeśli St. Louis Blues w jakikolwiek sposób pokonają Calgary Flames. Zarówno Canucks, jak i Stars automatycznie zapewnią sobie miejsce, jeśli Minnesota Wild przegra z San Jose Sharks, a Blues przegrają z Flames w regulaminowym czasie.

W Konferencji Zachodniej mogą wziąć udział maksymalnie trzy drużyny, których miejsca w play-offach zostaną zamknięte w czwartek, kiedy Colorado Avalanche również będzie miało szansę na zdobycie biletu. Avalanche zapewniły sobie miejsce dzięki zwycięstwu nad Rangersami i porażce z Blues. Mając jeden punkt przeciwko Nowym Jorku, Avalanche przesądziliby także o porażkę Wild lub Blues w regulaminowym czasie.

Po nieudanej próbie zdobycia punktu w środowym meczu z Tampa Bay Lightning, uśpiony Boston Bruins w czwartek zapewni sobie miejsce w play-offach, jeśli Detroit Red Wings przegrają z Carolina Hurricanes lub Philadelphia Flyers przegrają z Montreal Canadiens w regulaminowym czasie.

Florida Panthers kontrolują swój los i potrzebują zwycięstwa nad New York Islanders, aby zapewnić sobie miejsce. Jeden punkt zdobyty przez Islanders oznaczałby, że Floryda potrzebowałaby albo porażki Red Wings, albo Flyers w regulaminowych rozgrywkach, aby zapewnić sobie miejsce w drużynie. Panthers automatycznie zdobędą miejsce po sezonie, jeśli Red Wings przegrają regulaminową porażkę z Karoliną.

Dla Hurricanes zwycięstwo nad Red Wings w jakikolwiek sposób oznaczałoby, że straciliby bilet, a zdobycie punktu wymagałoby regulaminowej porażki Flyers, aby Karolina mogła zapewnić sobie zwycięstwo.

READ  Andrew Mangyapan Calgary Flames Canada Olympics

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *