Twój horoskop dzienny: 9 stycznia 2024 r

Otwórz ten obraz w galerii:

Koziorożecistockphoto/Getty Images

Horoskopy, jeśli dzisiaj są Twoje urodziny

Połączenie Merkurego z Neptunem w dniu Twoich urodzin ostrzega Cię, że każdego dnia będziesz musiał przypominać sobie, że Twoje życie jest na dobrej drodze i że nie ma się czym martwić. Po prostu pozwól, aby ten cichy głos w Twojej głowie opowiadał Ci podnoszące na duchu historie, a nie pesymistyczne.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Być może dzisiaj zrobisz coś, co uznasz za szlachetne i dobre, ale inni będą prawdopodobnie co najwyżej sceptycznie nastawieni do twoich motywów. Mogą wierzyć, że masz ukryte plany i że działasz głównie we własnym interesie. Jak możesz udowodnić, że się mylą?

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Wydaje Ci się, że ujdzie ci to na sucho prawie wszystko, ale koniunkcja Merkurego i Neptuna sugeruje, że się oszukujesz. Możesz być zaskoczony, jak mocno inni zareagują na to, co zrobisz w ciągu najbliższych 24 godzin. Zostałeś ostrzeżony!

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Powinieneś traktować innych jak równych sobie, nawet jeśli uważasz, że intelektualnie ich wyprzedzasz. Jeśli powiesz właściwe rzeczy we właściwym czasie i we właściwy sposób, uzyskasz współpracę, której potrzebujesz, aby uzyskać pożądane rezultaty.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Upewnij się, że wszyscy wiedzą, czego od nich oczekujesz w ciągu najbliższych 24 godzin, czy to w domu, czy w pracy. Niektórzy mogą powiedzieć, że jesteś zbyt apodyktyczny, ale to lepsze niż być postrzeganym jako słaby. Wydawaj polecenia tak, jakbyś się do tego urodził.

Lew (24 lipca – 23 sierpnia):

Nie wahaj się i powiedz swoim współpracownikom i pracodawcom, jak wiele jesteś w stanie znieść i na co nigdy nie pozwolisz, aby się wydarzyło. To, że ludzie stoją wyżej na drabinie kariery niż Ty, nie oznacza, że ​​musisz zawsze wykonywać polecenia.

READ  Funny Grimes TikTok dzieli się dyskusją o komunizmie i sztucznej inteligencji

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Zakończ dziś swoje obowiązki tak szybko, jak to możliwe – nadal wykonując dobrą robotę – a następnie zajmij się tym, co sprawia ci największą radość w życiu. Kosmiczna aktywność w najbardziej dynamicznym i kreatywnym obszarze Twojego wykresu oznacza, że ​​nadszedł czas, aby zabłysnąć.

Od romantycznych perspektyw po zmiany w karierze – nasz horoskop na 2024 rok

Waga (24 września – 23 października):

Jeśli konkurent rzuci wyzwanie w ciągu najbliższych 24 godzin, nie wahaj się ani chwili i stawić mu czoła. Każdy, kto myśli, że można się przestraszyć, najwyraźniej wie o Tobie bardzo niewiele – ale prawdopodobnie wkrótce się tego nauczy!

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Masz reputację osoby wydajnej, która będzie Ci dobrze służyć dzisiaj, zwłaszcza na froncie pracy, gdzie ktoś musi mieć kontrolę nad tym, co się dzieje. Ignoruj ​​trywialne kwestie i skup się na najważniejszej rzeczy, o której wszyscy mówią i o którą się martwią.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

To dobrze, że jesteś taki asertywny, ale nie posuwaj się tak daleko, aby sprawiać innym wrażenie, że uważasz, że zasady Cię nie dotyczą. O cokolwiek prosisz innych, musisz prosić także siebie, a nawet więcej.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

To, że jesteś podekscytowany nowym projektem, nie oznacza, że ​​Twoi przyjaciele lub ludzie, z którymi pracujesz, uważają to za świetny pomysł. Dobra wiadomość jest taka, że ​​masz rację, a oni się mylą, więc śmiało i spraw, by wyszli głupio.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego):

Musisz stawić czoła problemowi, którego w większości przypadków zrobiłbyś prawie wszystko, aby uniknąć. Jedyną rzeczą, której powinieneś się bać, jest sam strach, więc przestań martwić się tym, co może się wydarzyć, ale prawdopodobnie się nie stanie, i pokaż światu, jaka naprawdę jesteś odważna.

READ  Keanu Reeves został wprowadzony do kanadyjskiej Alei Sław i wziął udział w imprezie z gwiazdą Matrix Carrie

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Nie masz nastroju na tolerowanie głupców, a każdy, kto spróbuje cię przekonać, że to nie ich wina, że ​​plan się nie powiódł, zostanie potraktowany z pogardą, na jaką zasługuje. W przyszłości możesz chcieć powierzyć im nieco mniejszą odpowiedzialność.

Dowiedz się więcej o sobie na sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *