Nie jesteś gotowy do korzystania z kamei MCU Apple TV Plus „Ghosted”.

Nie jesteś gotowy do korzystania z kamei MCU Apple TV Plus „Ghosted”.

Ta historia zawiera spoilery dotyczące Ghosted na Apple TV+.

Ghosted firmy Apple TV+ ma wiele do zaoferowania. Długo wyczekiwany powrót Chrisa Evansa do komedii romantycznych, podczas gdy Ana de Armas zostaje w centrum uwagi, na którą zasługuje, w Nie czas umierać, a relacje, które obaj aktorzy zbudowali dzięki wspólnym projektom (Knives Out i The Grey Man firmy Netflix), są pełne podczas ich Pokaż, że potykają się jako dysfunkcyjna, ale kochająca się para. Ale to nie tylko ich chemia sprawia, że ​​ta urocza, mała komedia romantyczna pojawia się – doskonale pasuje również do kamei MCU.

To nie jest wiadomość. Evans zdradził kilka dni temu Good Morning America. Ale MCU jest ogromne i pełne ról zarówno dużych, jak i małych. Były Kapitan Ameryka z pewnością nie mówił o żadnych większych spotkaniach, prawda?

błąd! Ghosted nie miał tylko kilku byłych kumpli, z którymi mógł spędzać czas na scenie lub dwóch, to pełne spotkanie z Kapitanem Ameryką. Anthony Mackie i Sebastian Stan huśtają się – i wygląda na to, że w końcu zamierzają wykonać niezasłużone huśtawki po tym, jak ich postacie pozostały wysokie i suche, aby Steve Rogers mógł cofnąć się w czasie i poradzić sobie z Peggy Carter w latach 40. w Avengers : Koniec gry!

Czy Ghosted to tylko alternatywna historia wszechświata, w której Sam Wilson i Bucky Barnes próbują zabić Steve’a Rogersa? Kto by powiedział, naprawdę? Mackey i Stan obaj grają zabójców próbujących dopaść Regana Evansa „Col 'Taxman’”, ale, jak to często bywa w przypadku wielu komedii romantycznych, istnieje klasyczny przypadek znalezienia się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie. Sadie z de Armas jest właściwie tą, której szukają, ale Cole zostaje porwany i wyznaczono nagrodę za głowę po tym, jak próbował wytropić Sadie po piekielnej pierwszej randce.

READ  Twój horoskop dzienny: 24 października

Z powodu wspomnianej nagrody Mackie i Stan działają przeciwko sobie. Ponieważ spędziliśmy dużo czasu obserwując, jak ci dwaj snajperzy walczą ze sobą w Captain America: Civil War oraz The Falcon and the Winter Soldier, znasz już wartość komediową, niezależnie od tego, czy widziałeś już Ghosted. Każdy mężczyzna próbuje zabić drugiego, próbując dostać się do Cole’a i kolejnej nagrody za jego głowę, ale Mackey ostatecznie zwycięża po uderzeniu Stana samochodem.

To, czego naprawdę potrzebujemy tutaj, to klip zza kulis, na którym Macy bełkocze jak szalony po fakcie, ponieważ wiesz, że łapie go za głowę Stana.

Ich imiona postaci są również dobrym chichotem dla fanów Marvela. Stan dostaje mniej znanego „God the Bounty Hunter”, podczas gdy zabójca Mackeya zwraca uwagę, że nie jest „wnukiem Sama”. Przygotujcie memy z Leo Points, wszyscy!

Stan i Macy nie są też jedynymi przyjaciółmi Marvela, którzy się pojawiają. Może go nie mieć oficjalnie Do tej pory dołączył do MCU, ale Ryan Reynolds też wpada z krótką wizytą. Zgadłeś: jest także łowcą nagród! Zobaczycie go nieco później w filmie. Zespół stojący za Ghosted zdawał się dokładnie wiedzieć, co robi, upewniając się, że Kapitan Ameryka i Bucky Barnes spędzają razem swoje chwile. (I ten moment, w którym się spotykają, jest prawie taki sam w grze końcowej, zanim Steve rzuci Bucky’ego po tym, jak wróci z pyłu Thanosa!)

Ghosted to zdecydowanie więcej niż epizod – to głupiutki, zabawny, słodki film i można powiedzieć, że wszyscy świetnie się razem bawią – ale z pewnością miło znów zobaczyć tych chłopców razem!

Premiera Ghosted na Apple TV+ w ten piątek, 21 kwietnia.

Amelia jest redaktorem Broadcast Entertainment w IGN. Jest także krytyczką filmową i telewizyjną, która spędza dużo czasu na rozmowach o dinozaurach, superbohaterach i popularnych horrorach. Zazwyczaj można ją spotkać z jej psem Rogersem. W grę może wchodzić cheeseburger. Śledź ją na SocialThatWitchMia

READ  Film dokumentalny Kanye Netflix łamie serce

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *