Twój horoskop dzienny: 5 marca 2024 r

Otwórz ten obraz w galerii:

Ryby.istockphoto/Getty Images

Horoskopy, jeśli dzisiaj są Twoje urodziny

Im bardziej inni mówią, że w tym roku musisz zachować ostrożność, tym bardziej musisz podążać w nowych kierunkach. Ci, którzy boją się zboczyć zbyt daleko od wyznaczonej im ścieżki, rzadko trafiają tam, gdzie warto pójść. Jesteś bardziej żądny przygód.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Jeśli nie spodoba ci się to, co dzisiaj usłyszysz, twoją pierwszą reakcją będzie obwinianie Wysłannika, ale musisz zachować spokój i zdać sobie sprawę, że to nie jest jego wina. Dowiedz się, kto naprawdę Ci pomógł, a następnie skonfrontuj się z nim twarzą w twarz.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Kiedy Mars i Pluton wkraczają w twoją strefę kariery na twoim wykresie, rzadko kiedy jesteś zbyt ambitny, ale zdaj sobie sprawę, że to połączenie może również sprawić, że będziesz niebezpiecznie impulsywny. Upewnij się, że wiesz, co otrzymujesz!

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Jeśli dzisiaj stracisz nad sobą kontrolę, może się okazać, że zaczniesz krzyczeć na osobę, z którą się nie zgadzasz, ale nie musisz być aż tak agresywny. Zachowaj spokój i spróbuj zaakceptować fakt, że nie kłócą się dla zabawy.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Możesz mieć moc, aby zmusić kogoś do wykonania twojej woli, ale planety ostrzegają cię, że jeśli to zrobisz, twój związek może się tak szybko pogorszyć, że wkrótce przekroczy on punkt bez odwrotu. Zamiast tego spróbuj włączyć magię. Współpraca przyniesie sukces.

Lew (24 lipca – 23 sierpnia):

Mars w twoim przeciwnym znaku oznacza, że ​​możesz być nieco asertywny w sytuacjach partnerskich, ale musisz też wiedzieć, gdzie postawić granicę. Jeśli dzisiaj posuniesz się za daleko, możesz zamienić dobrego przyjaciela w bezlitosnego wroga – i to będzie twoja strata.

READ  Kanadyjski meteorolog Kelsey McEwen nazywa nowy filtr TikTok: „Przerażający”

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Wydaje się, że myślisz, że ktoś na froncie chce cię dopaść, ale planety nie dają żadnych oznak, że knują za twoimi plecami. Kontynuuj jak zwykle i nie marnuj czasu i energii na ciągłe oglądanie się przez ramię, bo tam nikogo nie ma.

Waga (24 września – 23 października):

Nie można dzisiaj pozwolić, aby różnice zdań wymknęły się spod kontroli. Musisz być na tyle dojrzały, aby zdać sobie sprawę, że można nie zgadzać się ze swoimi przyjaciółmi i współpracownikami lub postrzegać to jako wypowiedzenie wojny. Nadal macie ze sobą wiele wspólnego.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Osoba, z którą pracujesz lub z którą masz do czynienia, wyraźnie zwalnia tempo i nie jesteś, delikatnie mówiąc, rozbawiony. Być może nie jest to powód do śmiechu, ale nie jest też na tyle poważny, aby frustracja wzięła nad tobą górę. Baw się dobrze.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Jeśli nowa szansa towarzyska wydaje Ci się atrakcyjna, nie wahaj się i baw się dobrze. Nie wszyscy zgodzą się z Twoją beztroską postawą, ale od kiedy to, co myślą inni, tak bardzo Ci przeszkadza?

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Może się okazać, że to, co sugeruje przyjaciel lub kolega, brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, ale w tym przypadku wydaje się, że jest to rodzaj planu, który gwarantuje sukces. Porzuć stare sposoby i spróbuj czegoś nowego.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego):

Mars i Pluton w Twoim znaku sprawiają, że jesteś bardzo asertywny, ale musisz uważać, aby nie przerodziło się to w jawną agresję. Być może jesteś siłą, z którą należy się liczyć, ale planety ostrzegają, że za kulisami działają potężniejsze siły.

READ  Shannon Beador, wychowanka Real Housewives, została aresztowana w hrabstwie Orange pod zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu, potrącenia i ucieczki

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Jeśli siedzisz z boku i obserwujesz dzisiejszy świat, możesz później spojrzeć wstecz i żałować, że nie byłeś bardziej aktywny. Słońce w Twoim znaku oznacza, że ​​możesz podjąć pewne ryzyko przed nowiem 10-tego.

Dowiedz się więcej o sobie na sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *