Twój horoskop dzienny: 4 marca 2024 r

Otwórz ten obraz w galerii:

Ryby.istockphoto/Getty Images

Horoskopy, jeśli dzisiaj są Twoje urodziny

Wpływ Merkurego na Twoje urodziny sprawi, że w tym roku do Twojego umysłu napłyną wspaniałe pomysły, które mogą przynieść Ci sławę i fortunę. Mierz wyżej niż kiedykolwiek wcześniej i wierz całym sercem, że sukces jest gwarantowany.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Jeśli dzisiaj postawisz sobie trudne zadanie, nie ma wątpliwości, że ci się to uda, nawet jeśli wszyscy wydają się sceptyczni. Mars, twój władca, daje ci niezłomnego ducha i nieskończone zasoby energii. Znajdziesz sposób.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Nie masz nic przeciwko udzielaniu ci rad przez przyjaciół i bliskich, ale przeszkadza ci, że myślą, że będziesz przestrzegać każdego ich słowa. Wyjaśnij im, że chociaż doceniasz ich pomoc, będziesz robić tylko to, co uważasz za najlepsze.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Nie martw się, jeśli to, co dzisiaj powiesz, zrani czyjeś uczucia. Muszą znać prawdę, a Ty jesteś odpowiednią osobą, aby im ją bezpośrednio przekazać. Nie powinieneś bagatelizować realiów sytuacji tylko dlatego, że może być ona trudna do zaakceptowania.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Fakt, że ostatnio doświadczasz wielu wyzwań dla swojego autorytetu, jest właściwie dobrą rzeczą, ponieważ oznacza, że ​​Twoje słowa i czyny przynoszą pożądany efekt. Nieuniknione jest, że niektórym osobom będzie trudno utożsamić się z Twoim sukcesem.

Lew (24 lipca – 23 sierpnia):

Być może jesteś poszukiwaczem mocnych wrażeń, ale nie możesz oczekiwać, że inni, nawet ci najbliżsi, podejmą ryzyko, które przychodzi ci tak łatwo. Nie wszyscy podzielają Twoją pasję do przygód i szczerze mówiąc, nie ma powodu, dla którego mieliby to robić.

READ  Henry Cavill Wiedźmin prosi fanów, aby nie trollowali jego związku

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Dlaczego tak się martwisz? Dlaczego tak się wahasz? Prawdopodobnie to Saturn w twoim przeciwnym znaku sprawia wrażenie, jakby przeszkody, przed którymi stoisz, były znacznie większe, niż są w rzeczywistości. Idź do przodu krok po kroku – to naprawdę wystarczy.

Waga (24 września – 23 października):

Jeśli chcesz, aby świat dowiedział się, co myślisz o bieżących wydarzeniach, musisz upewnić się, że znasz wszystkie fakty. Jeśli powiesz coś, co Twoi wrogowie uznają za kontrowersyjne, może to zaszkodzić wielu dobrym rzeczom, które masz do powiedzenia.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Całemu światu może się wydawać, że jesteś w 100% pewien siebie, ale tak naprawdę w Twoim umyśle jest dużo zwątpienia i musisz zdać sobie sprawę z tego faktu. Nie zmuszaj się do robienia rzeczy, które nie są właściwe.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Jeśli dzisiaj spróbujesz ukryć swoje uczucia, w pewnym momencie będziesz musiał przyznać, że Twoje spojrzenie nie jest tak beztroskie, jak lubisz udawać. Określ, co Cię niepokoi i podziel się tym z osobami, które mogą pomóc Ci sobie z tym poradzić.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Nie złościsz się często, ale kiedy to robisz, nie pozostawiasz innym wątpliwości, że przekroczyli granicę. Tak długo, jak nadal kontrolujesz swoje negatywne emocje, jest to dobry moment, aby poinformować bliskich, dlaczego nie bawisz się.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego):

Jeśli dzisiaj zrobisz coś dla przyjaciela w potrzebie, będzie on oczywiście wdzięczny, ale okazanie tego może zająć trochę czasu. To nic wielkiego – mają teraz dużo na głowie, a poza tym nie należysz do osób, które oczekują natychmiastowych podziękowań.

READ  Spodnie piżamowe Rihanny Assless Savage X Fenty pozostawiają zdezorientowany internet

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Jeśli czujesz się uwięziony przez składane obietnice, to niedobrze – możesz i powinieneś trzymać się ich do końca. Dobra wiadomość jest taka, że ​​mając do dyspozycji tak ogromną moc kosmiczną, nie potrzeba wiele wysiłku, aby tego dokonać.

Dowiedz się więcej o sobie na sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *