Twój horoskop dzienny: 22 grudnia 2023 r

Otwórz ten obraz w galerii:

Koziorożec.istockphoto/Getty Images

Horoskopy, jeśli dzisiaj są Twoje urodziny

Wpływ Merkurego na Twoje urodziny zachęci Cię do podążania za swoimi marzeniami, jednak musisz zdać sobie sprawę, że nie wszystkie z nich będą dla Ciebie korzystne. Celuj tylko w te cele, o których wiesz w swoim sercu, że wszechświat chce, abyś je realizował.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Zmiana znaków słonecznych dzisiaj zachęci Cię do bycia bardziej ambitnym, a także sprawi, że będziesz bardziej widoczny dla osób na stanowiskach kierowniczych, dlatego ważne jest, abyś pokazał się z najlepszej strony. Nie dawaj konkurentom okazji do podważenia Twoich wysiłków.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

To, co wydarzy się dzisiaj i w najbliższy weekend, ponownie wzbudzi Twoje zainteresowanie tematem, który miał dla Ciebie ogromne znaczenie, ale z jakiegoś powodu ostatnio przestał się trząść. Twoje badania i wędrówki mogą wkrótce przynieść bardzo duże korzyści.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Musisz poważnie podejść do kwestii możliwie najlepszego życia i zacząć już teraz. Po pierwsze, zrezygnuj ze wszystkich zajęć i towarzyszących im osób, które bez powodu pochłaniają czas i energię. Wiesz, kim i czym oni są.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Przez kilka następnych tygodni relacje będą źródłem radości i nadejdą chwile, kiedy będziesz się zastanawiać, czym sobie zasłużyłeś na tak wielu dobrych ludzi w swoim życiu. Prawdopodobnie zastanawiają się dokładnie nad tym samym co ty!

Lew (24 lipca – 23 sierpnia):

Cały świat może się dzisiaj z Tobą nie zgodzić i wcale Cię to nie będzie martwić. Jesteś tak pewien, że Twój sposób patrzenia na życie jest właściwy, że nie będziesz się złościł na tych, którzy się z Tobą nie zgadzają, będziesz jedynie trochę smutny.

READ  Joe Rogan jako najlepszy podcast w Batman Audio Drama wypada na Spotify

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Chociaż gorączkowa faza wkrótce się rozpocznie, masz wszystko, czego potrzeba, aby stawić jej czoła i sprawić, by wszystko zadziałało na Twoją korzyść. Kiedy Twoje kreatywne pomysły zaczną działać, zobaczysz wzorce, które inni przeoczyli. Niech to zadziała na Twoją korzyść.

Waga (24 września – 23 października):

Konflikt rodzinny można i należy rozwiązać przed weekendem. Najprawdopodobniej ma ona charakter na tyle wtórny, że w ogóle nie powinna była powstać, ale faktem jest, że tak się stało i teraz trzeba doprowadzić ją do szybkiego i szczęśliwego zakończenia.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Być może nie chcesz być rozjemcą w jakimś konflikcie, ale wiesz, że jeśli nie zainterweniujesz, konflikt może trwać dni, a nawet tygodnie. Wykorzystaj swoją siłę perswazji, aby pomóc innym dostrzec znaczenie, ale jeśli to się nie powiedzie, spróbuj uderzyć kilkoma głowami o siebie!

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Każdy, kto spróbuje dzisiaj z tobą pograć, będzie tego bardzo żałować. Po prostu nie jesteś w nastroju, aby tolerować idiotów i ich głupie pomysły, zwłaszcza takie, które nie mają żadnego poważnego celu i prawdopodobnie nie przyniosą ci poważnych pieniędzy.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Nie będziesz przejmować się tym, co dzisiaj myślą, mówią lub robią inni – będą Cię obchodzić tylko słowa i czyny, które przyniosą ci osobistą korzyść. Może to zabrzmieć samolubnie, ale wejście Słońca do Twojego znaku jest kosmicznym zaproszeniem do stawiania własnych potrzeb na pierwszym miejscu, na środku i na końcu.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego):

Dzisiejsze przesłanie gwiazd jest takie, że musisz stać się bardziej świadomy swoich ograniczeń fizycznych i psychicznych. Jeśli przekroczysz te granice, ryzykujesz, że skrzywdzisz nie tylko siebie, ale także osoby, którym próbowałeś pomóc.

READ  Fan rzuca pas balastowy Cody'ego Rhodesa, Rhodes drażni krągłość obcasów?

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Działania, w które angażują się grupy ludzi podzielających te same wartości i cele, zdobywają supergwiazdy, więc wyjdź w świat i dokonaj zmian. Może ci się wydawać, że masz już wystarczającą liczbę znajomych, ale zaraz dodasz do listy tysiące kolejnych!

Dowiedz się więcej o sobie na sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *