Więcej szczegółów na temat przyszłości Mercedesa Mooneya w AEW

Więcej szczegółów na temat przyszłości Mercedesa Mooneya w AEW

Jeśli to przegapiliście, Tony Khan potwierdził, że Mercedes Mooney zmierza do AEW. W środę ogłoszono, że 13 marca Dynamite odbędzie się AEW Big Business, które odbędzie się w TD Garden w Bostonie.

Dodajmy do tego Seana Rossa Sappa walczący (przez Wybór walki) Andrew Zarian z Mat Men Radio dowiedział się, że była Sasha Banks znajduje się na liście płac AEW „co najmniej” od początku stycznia. Po raz kolejny potwierdzono, że rozmowy Mooneya z WWE zakończyły się pod koniec grudnia. Wówczas obu stronom nie udało się osiągnąć porozumienia.

Kiedy to się stało, Mooney i AEW wznowili rozmowy, które wcześniej zakończyły się niepowodzeniem. Rozwój ten doprowadził do porozumienia. AEW rozważało ogłoszenie debiutu Moné, ale wybrało drogę powrotną w TD Garden.

Zauważono również, że Moné nie była gotowa na powrót na ring, kiedy wcześniej krążyły plotki o jej możliwym debiucie na AEW Grand Slam we wrześniu. Poparło to także New Japan Pro-Wrestling, które chciało zestawić walkę Moné vs. Kiedyś Giulia. Ponadto to, o czym rozmawiało NJPW, zostało przeniesione do Fightful i oczekuje się, że będzie mógł kontynuować współpracę z byłym mistrzem.

Moné jest wyłączony z gry od 21 maja. Doznała kontuzji kostki podczas walki z Willow Nightingale o inauguracyjne mistrzostwa kobiet NJPW STRONG na gali NJPW Resurgence. W końcu rozległ się słyszalny dźwięk, który pozwolił słowikowi mówić dalej.

Od czasu opuszczenia WWE w maju 2022 roku Moné rozegrał tylko kilka meczów z NJPW i STARDOM.

Powiązany: Tony Khan ogłasza wielki biznes dla AEW podczas pokazu Dynamite 3/13 w Bostonie

READ  Kate Middleton oddaje się słodkim przekomarzaniom z fanami, a wideo staje się wirusowe

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *