Turner jedzie w czterech, Jays pokonuje Rays

Turner jedzie w czterech, Jays pokonuje Rays

Jays 9 Rise 2

Więc odwołaj pogrzeb Jaysa lub przynajmniej przełóż go na kilka dni.

Ale zacznijmy od pytania:

Kevin Guzman wyglądał świetnie. Rzucił 4,1 rund, pozwalając tylko na jedno trafienie, home run Randy'ego Arozareny, bez spacerów i sześciu strikeoutów.

Nate Pearson zdobył ostatnie dwa punkty za piąte miejsce.

A potem, w zamieszaniu wśród fanów Jaysa, pojawił się Mitch White, ale był dobry. 3 rundy, tylko jeden spacer. Było kilka mocno trafionych piłek, ale wszystkie trafiły w rękawice. Dostał świetną akcję od zatrzymującego Erniego Clementa, który wykonał rzut z wyskoku/rotacji, który był trochę nie na miejscu, ale Vlad wykonał ogromne rozciągnięcie i ledwo utrzymał stopę na worku. The Rays rzucili wyzwanie, ale poszli swoją drogą (nie byłem co do tego pewien).

Jeśli White będzie w stanie zapewnić nam taką długość i będzie w miarę skuteczny, będzie cennym członkiem naszego pióra.

Chad Green rzucił dziewiąty. Zrezygnował z samotnego homeru i spaceru.


Jeśli chodzi o ofensywę, szybko i często zdobywaliśmy bramki:

  • 2 w pierwszym: George Springer wyróżnił się, a Vlad ruszył. Justin Turner wybrał jeden dom (miał wspaniały dzień), Alejandro Kirk także wybrał inny.
  • 2 w drugiej kwarcie: przy dwóch odpadach Isiah Keener-Falefa wyróżnił się. Springer poszedł. Wład poszedł. Turner dwukrotnie zdobył podwójną bramkę.
  • 3 w 5: Turner rozpoczął rundę home runem (103,6 mil na godzinę, 400 stóp). Dwa outy później wyprzedził Ernie Clements i Davis Schneider (102,8 mil na godzinę, 369 stóp). Niezła huśtawka.
  • 2. o 7: Turner szedł, Varsho szedł. Po dwóch rundach Schneider wyszedł na spacer. Cavan Biggio zdołał strzelić dwa gole.

Tego dnia zdobyliśmy 10 trafień i 8 runów. Turner miał 3 trafienia, 4 RBI i spacer. Vlad przeszedł 3 razy. Schneider miał homera, spacer i 2 RBI. Każdy w wyjściowym składzie choć raz dotarł do bazy.

READ  Matthews strzelił 60. gola w sezonie dla Maple Leafs

Dzisiejsze Jays: Turner (0,316 WPA), Vlad (0,114) i Guzman (0,087).

Nikt nie otrzymuje nagrody drugiego. Clements uzyskał najniższy wynik na poziomie -0,087, ale wykonał świetną grę, a w skrócie kilka innych świetnych zagrań. W defensywie wygląda lepiej niż Bo.

Cavan Biggio oddał kilka dobrych strzałów z prawej strony, a Dolton Varsho wyglądał imponująco w środku. IKF świetnie chwycił linię ataku w drugiej próbie, kończąc mecz.

Jutro Jays udają się do Houston, aby zmierzyć się z Astros. Gra rozpoczyna się o 8:00 EST. Beaudin Francis kontra Ronel Blanco.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *