Sezon 14 Doktora Who ujawnia nowy zwiastun przedstawiający Space Babies i numery muzyczne

Sezon 14 Doktora Who ujawnia nowy zwiastun przedstawiający Space Babies i numery muzyczne

Zwiastun po raz kolejny pokazuje, jak nasz bohater obiecuje Carli Sunday (Michelle Greenidge), że zapewni bezpieczeństwo jej adoptowanej córce Ruby (Millie Gibson) podczas podróży.

Czy dotrzyma słowa?

Nowy materiał filmowy pojawił się dzisiaj (niedziela, 31 marca), a nowe tytuły odcinków zostały potwierdzone w nadchodzącym sezonie 14.

Bardziej jak to

Lista odcinków została ujawniona w następującej kolejności: Space Babies, The Devil's Chord, Boom, 73 Yards, Dot and Bubble, Rogue, The Legend of Ruby Sunday i Empire of Death.

Oprócz odcinków trzeciego i szóstego, każdy odcinek został napisany przez showrunnera Russella T Daviesa, przy czym były showrunner Steven Moffat napisał odcinek trzeci, a odcinek szósty, którego akcja rozgrywa się w okresie regencji, został napisany przez Kate Heron i Bryony Redman.

Wśród nowych gościnnych gwiazd 14. rundy znajdą się Golda Rosheuvel, Jinx Munson, Aneurin Barnard, Jack Forsyth Noble, Jonathan Groff i Indira Varma w roli księżnej.

Tymczasem powracające twarze to Gemma Redgrave jako Kate Stewart, Michelle Greenidge jako Carla Sunday, Angela Winter jako Cherie Sunday, Ruth Madeley jako Shelley-Anne Bingham, Jasmine Finney jako Rose Noble i Bonnie Langford jako klasyczna towarzyszka Melanie. Bush i Anita Dobson jako tajemnicza Lady Flood.

Jinkx Monsoon pojawia się ponownie jako tajemniczy złoczyńca w Doktorze Who. BBC/Disney+

Pojawia się po premierze pierwszego pełnego zwiastuna 14. sezonu Doktora Who na początku tego miesiąca, a fani przeglądają materiał w poszukiwaniu wszelkich wskazówek, jakie mogą znaleźć na temat nowych odcinków.

Wkrótce powróci także TARDIS – pierwsze dwa odcinki pojawią się 11 maja o północy w BBC iPlayer w Wielkiej Brytanii i jednocześnie w Disney Plus na całym świecie.

Choć nowy harmonogram wydań wzbudził kontrowersje wśród niektórych fanów, prezenter Russell T Davies omówił niedawno znaczenie Doktora Who jako jednego z „największych hitów” w świecie streamingu oraz potrzebę przygotowania się na wszelkie ewentualności, aby zabezpieczyć serial na długi czas. termin. Przyszły termin.

READ  NASA ujawnia zdjęcie rozpalonej do czerwoności lawy na księżycu Jowisza
Grupa dzieci w wózkach w scenerii statku kosmicznego Doctor Who.

Poznaj kosmiczne dzieciaki! BBC/Disney+

rozmawiać Firecrotch i Normcore: Uwielbiają oglądać „Nawet wcześniej” – powiedział w podcaście [Disney] Kiedy się ze mną skontaktowałeś, powiedziałem już w kilku wywiadach: „Uważam, że Doctor Who powinien stać się koprodukcją, nie ma mowy, żeby BBC to sfinansowało”.

„Na koniec BBC, który prawie na pewno w tej czy innej formie jest w drodze, trzeba też patrzeć długoterminowo. Co, Doctor Who wtedy umrze? Nie, musisz to zrobić. Przygotuj się na to rodzaj rzeczy.”

Doctor Who powróci do BBC One i iPlayer 11 maja. Doktor Who można oglądać w BBC iPlayer i BritBox, a także można go subskrybować 7-dniowy bezpłatny okres próbny tutaj.

CSprawdź więcej naszych relacji science-fiction lub odwiedź nasz Przewodnik telewizyjny i Przewodnik po transmisjach strumieniowych, aby dowiedzieć się, co jest emitowane.

Wypróbuj magazyn Radio Times już dziś i zdobądź 10 numerów za jedyne 10 GBP — zaprenumeruj teraz. Aby dowiedzieć się więcej o największych gwiazdach telewizji, posłuchaj podcastu The Radio Times.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *