Kate Beckinsale zamieszcza post ze szpitalnego łóżka w Wielkanoc z powodu tajemniczej choroby

Kate Beckinsale zamieszcza post ze szpitalnego łóżka w Wielkanoc z powodu tajemniczej choroby

Kate Beckinsale

Wpisy ze szpitalnego łóżka w okresie Wielkanocy…

Wśród tajemniczej choroby

Kate Beckinsale W dalszym ciągu niepokoi się o nią, gdy opublikowała aktualizację ze swojego szpitalnego łóżka w Wielkanoc… a jej tajemnicza choroba nadal trwa.

Aktorka w niedzielę zamieściła na Instagramie post, w którym podzieliła się ze swoimi fanami świąteczną wiadomością… zamieszczając zdjęcie samych nóg, na których ma na sobie czarną piżamę z białymi kokardkami i skarpetki w kształcie króliczka.

Zdjęcie wygląda na zrobione ze szpitala, co skłoniło wielu fanów i znanych przyjaciół do kwestionowania stanu zdrowia KB. Prawdę mówiąc, Gwen Stefani napisała nawet w komentarzach… „Co jest nie tak!!!”

Alice Evans również przesłała Kate życzenia, pisząc: „Mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało. Wiem, że miałeś trudny ostatni rok. Przesyłam miłość i pozytywne wibracje”.

Kate nie wyjaśniła jeszcze, dlaczego trafiła do szpitala, ale po raz pierwszy wzbudziła zainteresowanie na początku marca, kiedy udostępniła post z okazji Dnia Matki w Wielkiej Brytanii, siedząc w tym samym łóżku szpitalnym. FWIW, zapytaliśmy jej zespół, co się dzieje… i jeszcze nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Napisała wtedy… „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i Dnia Matki w Wielkiej Brytanii w zeszłym tygodniu dla mojej niesamowitej mamy. Dziękuję tym, którzy nas kochają i wspierają, gdy jest źle, i starają się upewnić, że niektóre części nie są” T.”

KB dodała: „I opiekuje się naszymi psami, kiedy nie możemy, i pomaga nam pamiętać o szczęśliwych rzeczach, kiedy nie możemy. Przychodzi, gdy jesteśmy chorzy, siada z nami… i wysyła balony i sprawdza się i wyciąga nas ze studni z miłością.”

szybkiego powrotu do zdrowia.READ  Zwycięzcy, wyniki na żywo, reakcje i najważniejsze momenty

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *