Piksel 9, Vivo

Piksel 9, Vivo

Kolejny tydzień, podsumujmy. Przeprowadzono test żywotności baterii Galaxy A55, który potwierdził, że telefon osiąga znaczną poprawę czasu pracy baterii w stosunku do swojego niezwykle popularnego poprzednika.

Widzieliśmy nowe rendery Google Pixel 9, najmniejszego w nadchodzącej ofercie Google. Model 9 będzie oferował 6,03-calowy wyświetlacz (prawdopodobnie 120 Hz OLED) w porównaniu do 6,1-calowego Pixela 9 Pro i 6,5-calowego Pixela 9 Pro XL. Kolejną istotną różnicą w stosunku do zwykłego Pixela 9 jest konfiguracja z dwoma aparatami w porównaniu z trzema aparatami dostępnymi zarówno w Pixelu 9 Pro, jak i Pixelu 9 Pro XL.

Vivo zaprezentowało telefony X Fold3 i X Fold3 Pro. Vivo Ma Snapdragona 8 Gen 2 z 12 GB lub 16 GB RAM-u i akumulator o pojemności 5500 mAh. X Fold3 Pro zwiększa ten sprzęt do Snapdragon 8 Gen 3 i baterii 5700 mAh. Istnieją również różne ustawienia aparatu. Pro ma 50-megapikselowy aparat główny z czujnikiem 1/1,3 cala, zoomem 3 x 64 Mpix i ultraszerokokątny aparat 50 Mpix z autofokusem. Zawiera także chip obrazujący V3. Vivo X Pro3 nie ma chipa V3 i ma mniejszy, 50-megapikselowy czujnik główny. Aparat, tylko aparat z 2-krotnym zoomem, ale ten sam ultraszeroki kąt.

Ceny Vivo Cena vivo Telefony są już w sklepie Vivo w Chinach, a wysyłka rozpocznie się pod koniec miesiąca.

Galaxy A55 charakteryzuje się znaczną poprawą czasu pracy baterii.


Wygląda na to, że Google może oferować trzy telefony Pixel 9.


Kilka tygodni temu usłyszeliśmy, że F6 będzie zasilany przez Snapdragon 8s Gen 3, a teraz zostało to potwierdzone w kodzie źródłowym HyperOS.


Tym razem dostępne są dwa modele. Oba korzystają z tych samych wyświetlaczy, ale Pro ma lepszy chipset, aparaty i baterię.


WhatsApp w końcu umożliwi wysyłanie multimediów w wysokiej rozdzielczości i automatyczne wybieranie ich dla każdego pliku. To ustawienie jest obecnie w fazie beta, ale zostanie udostępnione w przyszłej wersji.

Samsung Galaxy M55 jest oficjalny. Jest zbudowany na 6,7-calowym wyświetlaczu Super AMOLED Plus o rozdzielczości FHD+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Charakteryzuje się jasnością do 1000 nitów, skanerem linii papilarnych pod wyświetlaczem i 50-megapikselowym aparatem przednim umieszczonym w wycięciu. Z tyłu znajduje się główny aparat 50 MP z OIS, ultraszerokokątny obiektyw 8 MP i aparat makro 2 MP. Galaxy M55 jest wyposażony w chipset Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1, 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci, którą można rozszerzyć za pomocą gniazda karty microSD. Telefon działa na interfejsie One UI 6.1 opartym na systemie Android 14 z gwarancją 4 aktualizacji systemu Android i 5 lat poprawek bezpieczeństwa. Bateria o pojemności 5000 mAh obsługuje technologię Super Fast Charge 2.0 firmy Samsung o mocy 45 W, która według Samsunga umożliwia naładowanie do 70% w 30 minut.

Galaxy M55 w kolorze ciemnoniebieskim i jasnozielonym kosztuje 2999 R$ (600 dolarów) z 256 GB pamięci. Urządzenie jest już dostępne w przedsprzedaży w Brazylii i oczekuje się, że wkrótce trafi do kolejnych krajów.

Funkcja jest wciąż w fazie beta, ale wkrótce powinna osiągnąć stabilną wersję.


Firma stworzyła specjalną stronę internetową, aby Ci zaimponować.


Galaxy M55 jest już dostępny w przedsprzedaży w Brazylii.


Telefon to tylko jedno z wielu urządzeń, które zostaną ogłoszone w piątek.


Plotki mówią, że telefon zostanie zaprezentowany w przyszłym tygodniu.


Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *