Trzech funkcjonariuszy zastrzelonych w Waszyngtonie, gdy region zmaga się z gwałtownym wzrostem liczby brutalnych przestępstw – Wiadomości ze świata

Trzech funkcjonariuszy zastrzelonych w Waszyngtonie, gdy region zmaga się z gwałtownym wzrostem liczby brutalnych przestępstw – Wiadomości ze świata

Zastrzelono 3 policjantów

Prasa kanadyjska – | Historia: 472300

Władze podały w środę, że trzech funkcjonariuszy policji zostało postrzelonych w Waszyngtonie, a ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W oświadczeniu opublikowanym w Internecie Metropolitan Police Department podał, że funkcjonariusze zostali zastrzeleni w południowo-wschodniej części stolicy kraju około godziny 8:30. Żadne inne szczegóły nie są natychmiast dostępne.

Związek zawodowy policji podał, że trzech jego członków zostało postrzelonych przez podejrzanego i z ranami postrzałowymi przewieziono do lokalnych szpitali.

W związku z strzelaniną kilka dróg w okolicy zostało zamkniętych podczas porannych dojazdów do pracy.

Do zdarzenia doszło w czasie, gdy Dystrykt Kolumbii cierpi z powodu gwałtownego wzrostu liczby brutalnych przestępstw, którego przyczyną jest większa liczba morderstw i kradzieży samochodów.

READ  John Eastman: California Bar ujawnia zarzuty dyscyplinarne przeciwko prawnikowi Trumpa

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *