Nadchodzi aktualizacja oprogramowania Galaxy S24, która rozwiąże problemy z wyświetlaczem i aparatem

W środę Samsung ogłosił, że nadchodząca aktualizacja oprogramowania Galaxy S24 wprowadzi więcej opcji ustawień wyświetlacza, a także aktualizacje różnych funkcji aparatu, takich jak zoom, tryb portretowy i fotografowanie nocne. Aktualizacja pojawia się po tym, jak w Internecie pojawiły się różne skargi dotyczące wyświetlacza i aparatu Galaxy S24.

Ta historia jest częścią Wydarzenie Samsungazbiór wiadomości, porad i poradników CNET dotyczących najpopularniejszych produktów firmy Samsung.

Aktualizacja, która zacznie być wdrażana na Galaxy S24, S24 Plus i S24 Ultra 22 lutego, pozwoli użytkownikom dostosować poziom wyrazistości ekranu za pomocą suwaka poniżej ustawień wyświetlania. Dodatek ten jest szczególnie ważny, biorąc pod uwagę skargi użytkowników Fora użytkowników Samsunga I Na Reddicie O aktualnej, tętniącej życiem konfiguracji, która wygląda na bardzo wyblakłą. Użytkownik X używa aliasu Lodowy wszechświatz którego często wyciekają nadchodzące produkty Samsunga, niedawno poinformował, że technologiczny gigant pracuje nad tą poprawką.

Czytaj więcej: Samsung Galaxy S24 Ultra przegapił szansę dzięki Galaxy AI

Samsung wprowadza także zmiany w trybach fotografowania aparatu, takich jak zoom, tryb nocny i tryb portretowy, a także nagrywanie wideo za pomocą systemu tylnej kamery. Firma nie określiła, co będą obejmować te aktualizacje, ale jest to następstwem skarg, które pojawiły się w Internecie na temat możliwości zoomu S24 Ultra. Użytkownik X Sama Sithika Został opublikowany w związku z problemem podczas przełączania z zoomu 1x na 5x w Galaxy S24 Ultra, na przykład zwanym także „ziarnistymi” zdjęciami portretowymi.

Samsung nie wspomniał konkretnie o tych skargach, ale w poście na blogu stwierdził, że zmiany „zależą od Waszych opinii”. CNET nie doświadczył żadnego z powyższych problemów w naszych jednostkach testowych Galaxy S24.

240123-Samsung-Galaxy-S24-Ultra-Site-Review-4240123-Samsung-Galaxy-S24-Ultra-Site-Review-4

Patrz na to: Recenzja Samsunga Galaxy S24 Ultra: więcej sztucznej inteligencji za wyższą cenę

Według przedstawiciela firmy Samsung, oprócz aktualizacji aparatu i wyświetlacza, nowe oprogramowanie powinno także poprawić rozpoznawanie języka i dokładność. Jest to ważne, ponieważ nowe narzędzia do tłumaczenia języków Galaxy S24 w ramach Galaxy AI należą do jego najważniejszych nowych funkcji.

Samsung nie jest jedyną dużą firmą technologiczną, która boryka się ze skargami związanymi z premierą ważnego smartfona. Firma Apple wydała aktualizację oprogramowania w październiku po tym, jak niektórzy użytkownicy zgłosili problem z przegrzewaniem się iPhone'a 15 Pro. Google zaktualizowało także Pixela 8 Pro po tym, jak Andrew Lankson i Stephen Shankland z CNET zauważyli problemy z aparatem.

Samsungi Galaxy S24 i S24 Plus pięknie wyglądają w aluminium

Zobacz wszystkie zdjęcia

READ  Rolki na Instagramie będą teraz wyświetlać reklamy wszystkim użytkownikom na całym świecie

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *