Trump zamierza pobić rekord Bidena w zakresie zbierania funduszy wspólnie z Obamą i Billem Clintonem w wysokości 25 milionów dolarów, organizując premię pieniężną w wysokości 33 milionów dolarów w Palm Beach, gdzie miliarderzy z Nowego Jorku i Las Vegas płacą po 814 600 dolarów za zasiadanie przy jego stole.

Trump zamierza pobić rekord Bidena w zakresie zbierania funduszy wspólnie z Obamą i Billem Clintonem w wysokości 25 milionów dolarów, organizując premię pieniężną w wysokości 33 milionów dolarów w Palm Beach, gdzie miliarderzy z Nowego Jorku i Las Vegas płacą po 814 600 dolarów za zasiadanie przy jego stole.

Emily Godin, główna korespondentka polityczna Ameryki w Waszyngtonie

20:50 28 marca 2024, aktualizacja 20:53 28 marca 2024

  • 6 kwietnia w Palm Beach menadżer funduszu hedgingowego John Paulson zorganizuje zbiórkę pieniędzy na rzecz Trumpa
  • Trump dogania Bidena, jeśli chodzi o pieniądze na kampanię
  • Dużym wydarzeniem będą także członkowie gabinetu Trumpa

Celem Donalda Trumpa jest pobicie rekordu zbiórki funduszy Joe Bidena wynoszącego 25 milionów dolarów, ustanowionego przez Baracka Obamę i Billa Clintona, poprzez własną masową kampanię w jego rezydencji w Mar-a-Lago.

Gospodarzem zbiórki pieniędzy, która odbędzie się 6 kwietnia w Palm Beach, będzie menadżer funduszu hedgingowego John Paulson, a oczekuje się, że przyniesie ona 33 miliony dolarów. „Financial Times”. wspomniany.

„Odzew na nasze wysiłki związane ze zbiórką był przytłaczający i do tej pory zebraliśmy ponad 33 miliony dolarów” – Paulson powiedział gazecie. „Szeroka grupa darczyńców cieszy się ogromnym wsparciem. Kolacja była stosunkowo skromna i prawie osiągnęliśmy limit.”

Donald Trump dogania Joe Bidena w zakresie zbierania funduszy

Na liście 38 współprzewodniczących znajdują się osoby, które zasiadały w rządzie Trumpa, w tym były ambasador Wielkiej Brytanii Woody Johnson i miliarderzy od Las Vegas po Nowy Jork.

Ci, którzy przekażą 814 600 dolarów na osobę, będą mogli usiąść przy stole Trumpa, a ci, którzy przekażą co najmniej 250 000 dolarów, otrzymają zdjęcie z Trumpem w książce „Nasza wspólna podróż”.

Do wydarzenia dołączą niektórzy pokonani rywale Trumpa, w tym senator z Karoliny Południowej Tim Scott, gubernator Północnej Dakoty Doug Burgum i biznesmen Vivek Ramaswamy. Teraz wszyscy poparli byłego prezydenta.

Trump nadrabia zaległości w grze o zbieranie funduszy. Były prezydent ma także ogromne rachunki.

Jego kampania i komitet akcji politycznej Save America, dwa kluczowe komitety w jego działalności politycznej, zgłosiły, że w lutym zebrały 15,9 miliona dolarów, a on zakończył miesiąc z ponad 37 milionami dolarów na koncie.

READ  Dziesiątki tysięcy demonstrują w Mołdawii o członkostwo w UE | Wiadomości o wojnie między Rosją a Ukrainą

Tymczasem kampania Bidena zebrała w zeszłym miesiącu 53 miliony dolarów, a zakończyła luty kwotą 155 milionów dolarów. Obejmuje to wspólne zbieranie funduszy z Komitetem Narodowym Demokratów.

Tymczasem Biden wystąpi na scenie w Radio City Hall w Nowym Jorku w czwartkowy wieczór ze swoimi byłymi szefami Obamą i Clintonem.

Gospodarz CBS Late Show przeprowadzi wywiad z trzema liderami Stephena Colberta.

Gwiazda Biura i Projektu Mindy Mindy Kaling Jest ustawiony na emcee. Wezmą w nim udział takie gwiazdy, jak redaktorka Vogue’a Anna Wintour.

Darczyńcy będą bawić się na imprezie Demokratów z udziałem muzycznych gości Lizzo, Queen Latifah, Ben Platt, Cynthia Erivo i Lea Michele.

Ci, którzy chcą przeznaczyć na kampanię Bidena ponad 100 000 dolarów, mogą zrobić sobie zdjęcie z trzema prezydentami.

Ci, którzy przekazali 250 000 i 500 000 dolarów, otrzymają specjalne zaproszenia na osobne przyjęcia z udziałem prezydenckiego trio.

Prezydent Joe Biden przybył w czwartek do Nowego Jorku wraz z byłym prezydentem Barackiem Obamą
Joe Biden, Barack Obama i Bill Clinton wezmą udział w zbiórce pieniędzy w Radio City Music Hall (powyżej), która przyniesie 25 milionów dolarów
Gospodarzem zbiórki pieniędzy Donalda Trumpa, która odbędzie się 6 kwietnia w Palm Beach, będzie menadżer funduszu hedgingowego John Paulson (powyżej)

Niektóre bilety kosztowały mniej niż 250 dolarów. W wydarzeniu weźmie udział 6000 gości, a zbiórka została wyprzedana.

Trump w czwartek po zamordowaniu funkcjonariusza nowojorskiej policji Jonathana Dillera w domu pogrzebowym Massapequa na Long Island.

Diller został zastrzelony w poniedziałek na służbie w Queens.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *