Trump w końcu reaguje na niepokojące czerwone plamy na dłoniach

Trump w końcu reaguje na niepokojące czerwone plamy na dłoniach

Donald Trump twierdził, że nie był świadomy czerwonych plam widocznych na jego dłoniach, gdy opuszczał Trump Tower w Nowym Jorku na początku tego miesiąca, wywołując spekulacje i kpiny w mediach społecznościowych i wieczornych talk show.

Trump pojawił się w środę w Fox News, a dziennikarz Mark Meredith zapytał go: „Jaka jest twoja ręka?” „Teraz wydaje się lepiej”.

„moja ręka?” – zapytał były prezydent.

„Tak, co wydarzyło się tamtego dnia? Nie widziałeś zdjęć? Wychodzisz z Trump Tower? – powiedział pan Meredith.

Trump twierdził, że nie widział zdjęć, mówiąc, że „nic” nie mieści mu się w rękach.

„Może to sztuczna inteligencja” – powiedział, odnosząc się do obrazów swoich śladów dłoni.

Fotoreporterzy i osoby postronne uchwyciły ślady na dłoni Trumpa, a gospodarz wieczornego programu Jimmy Kimmel nazwał to „wirusowym momentem, który był zawstydzający nawet dla niego” i dodał, że ślady są „powszechnym objawem kiły”. HuffPost Mężczyzna.

Trump powiedział kiedyś, że unikanie chorób przenoszonych drogą płciową to jego „osobisty Wietnam”.

„To niesamowite, nawet nie mogę w to uwierzyć. Miałem szczęście, jeśli chodzi o cały ten świat, jest tam niebezpieczny. To trochę jak Wietnam. To mój osobisty Wietnam. Czuję, że „jestem wspaniały i bardzo odważny żołnierz.”

„Wiesz, jeśli jesteś młody i w dzisiejszych czasach i jeśli masz poczucie winy, że nie pojechałeś do Wietnamu, mamy własny Wietnam – nazywa się to grą randkową” – Trump powiedział Sternowi w 1993 roku. Do ludzie. „Randkowanie jest jak bycie w Wietnamie. Jesteś odpowiednikiem żołnierza jadącego do Wietnamu”.

6 stycznia Komisja Specjalna Izby Reprezentantów ujawniła zeznania, że ​​Trump tak się rozzłościł w Białym Domu, że rzucił talerzem w ścianę, pozostawiając ślady ketchupu.

READ  Ukraina przeprowadza atak powietrzny na port Teodozja na Krymie

Kimmel zażartował, że czerwone ślady na rękach Trumpa na początku tego miesiąca mogły pochodzić od ketchupu, po tym, jak „może włożył ręce do miski z frytkami czy coś”.

Prowadzący wieczór żartował także, jak zareagowałby Trump, gdyby u jego rywala zauważono podobne oznaki.

„Mówił o tym od lat. Publikował wielkimi literami o „Meatball Ron DeSyphilis” i „Nikki Herpes”. Ale nikt o tym nie wspomniał” – powiedział Kimmel na początku tego miesiąca.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *