Tragiczny wypadek na podcarpace. 6 zginęło, a 40 zostało rannych. „Podróż trenera przez przeszkody”

– Informacja o Wypadek Przyjechaliśmy o 23:50 – powiedział w TVN24 rzecznik Podcastingowej Straży Pożarnej, że „trener spadł z szyn i przewrócił się z łóżka”. Anna Dugos z komendy powiatowej poinformowała radiostację informacyjną Policja W Zarosvie jest to pojazd z ukraińskimi numerami rejestracyjnymi. Do incydentu doszło między spotkaniami jarosva-vsat i Presmy w mieście Kościuszki. W pojeździe znajdowało się 57 osób, w tym dwóch kierowców – wszyscy obywatele Ukrainy.

Dziewięć minut po ogłoszeniu pierwsza grupa ratowników była na miejscu – poinformował rzecznik Presbyterian Ambulance Service Marek Jankowski. – Ratownicy uruchomili jednostkę medyczną, trzech już nie żyło, a dwóch zmarło na miejscu akcji ratowniczej – mówił cytowany. tvn24.pl, Jankovsky.

Zginęło sześć osób

Początkowo informowaliśmy, że do szpitala przyjęto 34 osoby, w tym 8. Następnie o godzinie 7:30 rannych zostało 40 osób. Zginęło sześć osób. – Na pasażerów, którzy nie byli zapięci pasami, wywierano duże siły. W momencie, gdy autobus nagle zwolnił i uderzył w bariery poboru mocy, pasażerowie zaczęli biernie poruszać się po trenerze, atakując siebie nawzajem, o siedzenia, o wnętrze pojazdu – powiedział tvn24.pl cytowany Marek Jankovsky. Według niego spowodowało to liczne obrażenia głowy, kręgosłupa, brzucha i kończyn.

W akcji ratowniczej wzięło udział około stu strażaków, ratowników medycznych i policji. Na miejsce zdarzenia przybyły dwa helikoptery, aby przetransportować rannych.

Ruch na A4 jest nieco ograniczony, a usługi działają na miejscu. Niedogodności mogą zająć kilka godzin. Policja kieruje pojazdy silnikowe jadące autostradą w kierunku granicy alternatywną trasą do węzła Jaroswa East przez drogę krajową nr 94. Trwa ustalanie przyczyny wypadku.

Obejrzyj wideo
Zielona Góra. Kierowca nie pozwolił pieszym przejść przez jezdnię i zderzył się z autobusem

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *