Wisła Kraków. Pięć wyników po meczu z Kornick Jobs

Wisła Kraków.  Pięć wyników po meczu z Kornick Jobs

Zła gra, dziwne zmiany, pobicie rekordu Hybella. Gracze Visny wkrótce zapomną o grze z Kournik Zafers, oto nasze pięć wyników po tej grze.

Wyjście. Visa wygląda źle od dopasowania do dopasowania. Dał inicjatywę Pogo, ale był w stanie wyrwać zwycięstwo. Po meczu w Pjongjangu cała drużyna krakowskich piłkarzy przyznała, że ​​miała kiepski mecz. Pytanie tylko, czy tak się stało, czy też Visa się wycofała, bo konkurencja z Corniche była w tej rundzie tak słaba.

Hyballa ustanowiła rekord. Zapisz tempo zmian, ponieważ Susie została wyrzucona z boiska w 31. minucie meczu. Powodem prawdopodobnie nie była kontuzja, ale być może Hiszpan był pod wpływem decyzji trenera żółtej kartki. Nie zmienia to jednak faktu, że była to pierwsza zmiana Hyballi w pierwszej połowie, nie licząc usunięcia kontuzjowanego Adi Mehremika w 39. minucie spotkania z Bogosem Schkesem.

Dziwna jakość alternatyw. W ostatnich dwóch meczach Miedwiediew grał w drużynie bazowej i nawet nie zszedł z ławki z Kournickiem. Z kolei akcje Rafy Bokuskiego powinny wzrosnąć. W Pio wszedł w 77. minucie, strzelił dwa gole, a Cornick … przybył w 87. minucie. Jest inny.

Popatrz!

Bezpieczeństwo nie jest teraz takie szybkie. Po pierwszym meczu rundy wiosennej komplementy zebrali boczni obrońcy Magij Satlock i Chugas Burlika, którzy strzelili bramkę i asystowali w meczu z Beast. W następnym meczu Chatlock również strzelił gola i mówiono o kilku funkcjach obrony wizowej. Teraz wszystko wywróciło się do góry nogami. Satlock od lewej do środka, Burlika od prawej do lewej, strzał prosto z ławki, tylko Michael Friedrich wciąż na tej samej pozycji. Efekt? Obrona działa lepiej, ale nie stanowi zagrożenia w finałowych meczach.

READ  Przeprojektowanie Apple Maps rozszerza się na Austrię, Chorwację, Czechy, Węgry, Polskę i Słowenię

Pierwsza widoczna zmiana w autokarze. Ale tym razem chodziło o trenera bramkarzy. W styczniu Maggie Cowell dołączyła do Visa i wygląda na to, że był w stanie poprawić grę stóp Mattusa Liz. Bramkarz Visa wykonał kilka dobrych podań w meczu z Corniche i kilka miesięcy temu miał problem z łatwym wprowadzeniem piłki do gry.

Pyotr Javor

PKO Extraclassa – wyniki, terminarz, oceny, terminarz,

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *