Tinder dodaje funkcję „Blokuj kontakty”, aby uniknąć zakłopotania

Nowe Delhi: Aplikacja randkowa Tinder wprowadza nową funkcję, która umożliwia członkom blokowanie kontaktów osobistych w aplikacji przy użyciu ich numerów telefonów.

Członkowie Tindera na całym świecie będą mieli dostęp do blokowania kontaktów w ustawieniach swojego profilu. Stamtąd mogą wpisać, których kontaktów woleliby nie widzieć lub których nie widzieli na Tinderze.

„Możemy nie być w stanie uchronić Cię przed niezręcznymi problemami w kawiarni, ale dajemy Ci większą kontrolę nad Twoimi doświadczeniami z Tinderem” – powiedziała w oświadczeniu Bernadette Morgan, Group Product Manager, Trust & Safety w Tinder. .

„Wprowadzamy Block Contacts jako dodatkowy zasób, który zapewnia członkom spokój ducha, pomagając stworzyć bezproblemową przestrzeń do nawiązywania nowych kontaktów” – dodał AMorgan.

Według aplikacji randkowej, nowa funkcja pozwoli użytkownikom śmiało polubić sposób nawiązywania nowych kontaktów, unikając jednocześnie zakłopotania znajomej twarzy, której woleliby nie widzieć.

Niezależnie od tego, czy te kontakty są już na Tinderze, czy też zdecydujesz się pobrać je później, korzystając z tych samych informacji kontaktowych, nie pojawią się jako potencjalne dopasowanie.

Początkowo testowani w Indiach, Korei i Japonii członkowie, którzy przyjęli funkcję blokowania kontaktów na Tinderze, dodali do swojej listy zablokowanych kilkanaście kontaktów.

Dostępna w 190 krajach i ponad 40 językach aplikacja Tinder nie jest przeznaczona dla najlepiej zarabiających gier na świecie. Został pobrany ponad 430 milionów razy i zaowocował ponad 60 miliardami dopasowań.

READ  Ogłoszono datę premiery Motorola Edge 30 w Indiach

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *