The Weeknd zdobył kilka nagród; Pink, jej córka Wow na rozdaniu nagród Billboard

NEW YORK (Associated Press) – jak mama, jak córka: jej 9-letnia córka dołączyła do gwiazdy pop Pink na scenie podczas rozdania nagród Billboard Music Awards – pokazując swoje potężne umiejętności gimnastyczne, gdy wirują w powietrzu w niesamowitym wykonaniu. .

Pink zaprezentowała swoje charakterystyczne akrobacje lotnicze i akrobatyczne, z Willow Sage Hart dopasowującą w tle piosenkę Cover Me In Sunshine, Pink z wokalem jej córki.

Wcześniej nagrany program został wyemitowany podczas ceremonii wręczenia nagród w niedzielę, podczas której Pink otrzymała Ikonę, wręczoną jej przez Jona Bon Jovi.

Po przedstawieniu Pink powiedział: „Willow, udało się”. „Uwielbiam to, co robię i kocham ludzi, z którymi mogę to robić, i jesteśmy bardzo dobrzy w tym, co robimy, ale nie ma znaczenia, czy nikt nas nie odwiedza i nie gra z nami. Więc wszyscy macie … Dziękuję za przybycie! ”

Pink nie była jedyną osobą, która dobrze się wyspała – wspaniała piosenkarka country Gabby Barrett zdobyła trzy nagrody, w tym dla Najlepszej Artystki Country i Najlepszej Piosenki Country za „I Hope”. Remiks piosenki z udziałem Charliego Putha zdobył największą współpracę.

Dziękuję wszystkim bardzo. Barrett powiedział płacząc: „Występuję naprawdę ciężko przez 10 lat. … ciężko pracowaliśmy, aby się tu dostać ”.

The Weeknd również ma wspaniały weekend: gwiazda popu nominowana do 16 nagród Billboard Music Awards zdobyła – jak dotąd – dziewięć nagród.

The Weeknd został wybrany najlepszym artystą męskim, najlepszym artystą R&B i artystą Hot 100. Blinding Lights, piosenka nr 1 roku 2020, zdobyła nagrodę Hot 100, Best Radio and R&B Song, a wielościeżkowy singiel The Weeknd zdobył multiplatynę , „After Hours”, album R&B.

„Chciałbym podziękować innym nominowanym. To był mroczny rok, który przyniósł światło i ucieczkę z waszą muzyką” – powiedział The Weeknd na scenie niedzielnego koncertu, gdzie dziś wieczorem odebrał swoją pierwszą telewizyjną nagrodę.

READ  Twój horoskop dzienny: 24 października

Wręczenie nagród rozpoczęło się od wspólnych występów DJ Khaleda, HER i Migosa, który występował dla wielu fanów w maskach przed teatrem Microsoft Theatre w Los Angeles, przywracając koncert do życia rok po rozpoczęciu występów na żywo. Ciemność jest spowodowana epidemią.

„Jak wspaniale jest znowu być razem” – powiedział Nick Jonas, który prowadzi ceremonię wręczenia nagród transmitowaną na żywo w telewizji NBC.

Wydarzenie zawierało mieszankę występów na żywo i wcześniej nagranych. Doja Cat i SZA – w towarzystwie tancerzy w futurystycznych strojach – zaśpiewali swoją wielką piosenkę „Kiss Me More” wewnątrz sali, na pustych miejscach. Alicia Keys obchodziła 20 lat od swojego pierwszego debiutu major, „Songs in Slight” i zaśpiewała piosenki z albumu, w tym piosenkę „Fallen”.

Podobnie jak The Weeknd, kolejna kanadyjska gwiazda przygotowuje się do wielkiego wyjścia: Drake. Brał udział w programie jako najbardziej utytułowany zwycięzca w historii Billboard Awards, przedłużając swój rekord do 28 zwycięstw po tym, jak został uznany za najlepszego wykonawcę strumieniowego w niedzielę. W dalszej części pokazu otrzyma nagrodę Artysty Dekady.

Drake i The Weeknd będą walczyć o pierwszą nagrodę w programie – Best Artist – ponieważ w konkursie wezmą udział Taylor Swift, nieżyjący już raper Juice WRLD i Pop Smoke, który zdobył cztery nagrody w ogłoszonym w niedzielę programie wstępnym, w tym dla najlepszego nowego artysty i Najlepszy rap dla artystów i najlepszy album rapowy za jego debiutancki album „Strzelaj do gwiazd, celuj w księżyc”.

The Weeknd, Swift, Juice WRLD i Pop Smoke będą walczyć o listę Billboard 200 Best Album, razem z Lil Baby.

W przeciwieństwie do innych nagród, w których komitety identyfikują kandydatów, finaliści Billboard Awards opierają się na albumie, sprzedaży cyfrowej, transmisji na żywo, audycjach radiowych i zaangażowaniu społecznym. Kandydaci do 51 kategorii opierają się na wykresie obejmującym okres od 21 marca 2020 r. Do 3 kwietnia 2021 r.

READ  Yellowstone: Pierce Brosnan oskarżony o wtargnięcie do strefy termicznej

Z tego powodu kontrowersyjny piosenkarz country Morgan Wallen zdobył trzy nagrody, w tym dla Najlepszego Artysty Country i Country Album za „Dangerous: The Double Album”, który był hitem na listach przebojów muzyki pop i country.

Ponieważ Wallen, który był nominowany do sześciu nagród, został nakręcony kamerą z rasistowskimi obelgami na początku tego roku, nie może startować w Academy of Country Music Awards ani CMT Music Awards. Producent Billboard Awards Dick Clark powiedział, że nie może powstrzymać Wallena przed zdobyciem nominacji ani wygraną, ale uniemożliwił piosenkarzowi udział w programie.

BTS i Bad Bunny zdobyli po cztery nagrody i również zagrają. Inni artyści to Carol J, Doran Doran i Jonas Brothers with Marshmello.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *