Taylor Swift twierdzi, że 288 000 fanów Melbourne Eras Tour to „miłość mojego życia”

Taylor Swift twierdzi, że 288 000 fanów Melbourne Eras Tour to „miłość mojego życia”

Taylor Swift jest wdzięczna za ogromne wsparcie swoich fanów w Melbourne!


W niedzielny wieczór czasu lokalnego 34-letnia Swift przerwała wczesną część swojego koncertu w Melbourne w Australii, aby podziękować swoim 288 000 fanom za obecność na jej występach przez trzy noce, jednocześnie ujawniając, że były to „największe występy, jakie kiedykolwiek grała”. W trasie.”


W Sekcja Swift opublikował dalej


Kontynuowała: „Obliczenia wskazują na obecność 288 000 osób w ciągu trzech nocy”. „Melbourne, jesteś miłością mojego życia. Nie mogę ci uwierzyć w to, co zrobiłeś” – dodała Swift, podnosząc rękę do piersi, gdy tłum w Melbourne wiwatował.


W niedzielę Swift podziękowała swoim 288 000 fanom za obecność na jej występach w Melbourne.

Grahama Denholma/TAS24/Getty’ego


„To bardzo miła rzecz zrobić dla kogoś. Spraw, aby poczuł się mile widziany w ten sposób” – kontynuował Swift.


„Inną rzeczą, która sprawia, że ​​czuję się szczęśliwy, szczerze mówiąc, jest to, że [is] „Stoję tutaj, wiedząc, że mam najbardziej niesamowity występ otwierający tę trasę” – dodała wokalistka „Karma”, odnosząc się do swojej przyjaciółki Sabriny Carpenter, która wspiera ją podczas australijskiej części trasy i występowała przed nią kilka razy wcześniej.


Komentarz Swift pojawia się po tym, jak w piątek dokonała swojego pierwszego wyczynu, występując przed 96 000 publicznością podczas swojego pierwszego występu w Melbourne w ramach Eras Tour.


Piosenkarka powiedziała, że ​​jest „zadziwiona” osiągnięciem, mówiąc publiczności: „To największy występ, jaki zagraliśmy podczas tej trasy lub jakiejkolwiek innej trasy, jaką kiedykolwiek odbyłem” w nagraniu wideo. Zasubskrybowano X.


Ta ogromna liczba oznacza największy występ, jaki Swift kiedykolwiek wykonał podczas trasy.

Johna Shearera/Getty’ego


„To jest wersja, którą ode mnie dziś wieczorem otrzymacie, wersja, w której jestem absolutnie zdumiony faktem, że tak wielu z Was chciało spędzić z nami czas w piątkowy wieczór w Melbourne” – „Love Story” dodał twórca hitów.


Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od pikantnych wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.


W 2018 roku Swift ponownie koncertowała w Australii reputacja Oferuje. Przyniesiesz to Wieczność Koncert odbędzie się w najbliższy weekend w Sydney w Australii na stadionie Accor.


Przed występem w Melbourne Swift ją zaprosił Wieczność Wyjechała do Tokio, gdzie zagrała cztery koncerty, po czym wróciła do Las Vegas, aby obejrzeć, jak jej chłopak Travis Kelce i jego zespół, Kansas City Chiefs, pokonują w niedzielę w Super Bowl San Francisco 49ers.

READ  Ryan Gosling podobno pojawił się w Reboocie Fantastycznej Czwórki

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *