Zabójca Mike uważa aresztowanie na gali Grammy za „prog zwalniający”

Zabójca Mike uważa aresztowanie na gali Grammy za „prog zwalniający”

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

Skomentuj zdjęcie,

Raper Killer Mike zdobył trzy nagrody Grammy w kategorii rap – najlepsza piosenka rapowa, najlepsze wykonanie rapowe i najlepszy album rapowy

Amerykański raper Killer Mike opisał swoje zatrzymanie podczas ceremonii rozdania nagród Grammy jako „przerzut zwalniający” w nocy, podczas której przeglądał trzy główne kategorie rapu.

Departament policji w Los Angeles poinformował, że został zatrzymany w niedzielę w związku z fizyczną kłótnią na stadionie.

Policja dodała, że ​​48-letni mężczyzna, którego prawdziwe nazwisko brzmi Michael Render, został ukarany mandatem za wykroczenie.

Został później zwolniony i ma stawić się w sądzie jeszcze w tym miesiącu.

„Natrafiliśmy na próg zwalniający i potem wracamy na imprezę, stary” – powiedział raper audycji radiowej w Atlancie w swoich pierwszych komentarzach po zwolnieniu.

„Bawiliśmy się całą noc. Nic się nie wydarzyło, stary. Ale jesteśmy zwycięzcami. To wszystko” – powiedział, gdy gospodarz programu nalegał na niego w poniedziałkowy poranek o szczegóły.

Według Atlanta Journal-Constitution raper za incydent, który doprowadził do jego aresztowania, obwinił „nadgorliwą ochronę”.

Na nagraniu wideo widać, jak raper Run the Jewels jest eskortowany przez funkcjonariuszy policji z Crypto.com Square w centrum Los Angeles.

Świadkowie na arenie podobno słyszeli, jak ktoś krzyczał „Uwolnić Mike’a”, gdy był prowadzony.

Do aresztowania doszło na krótko przed rozpoczęciem transmisji gali Grammy w godzinach największej oglądalności.

Przed transmitowaną przez telewizję częścią wydarzenia raper i zdeklarowany działacz polityczny zdobył wszystkie trzy nagrody, do których był nominowany.

Jego piosenka „Scientists and Engineers” z udziałem Andre 3000, Future i Erin Allen Kane zdobyła nagrody za najlepszą piosenkę rapową i najlepsze wykonanie rapowe. Pokonując największe gwiazdy, takie jak Drake i Nicki Minaj.

Zdobył także trzecią nagrodę za najlepszy album rapowy za swój album Michael.

„Nie możesz mi powiedzieć, że się starzejesz, nie możesz mi powiedzieć, że jest już za późno, nie możesz mi powiedzieć, że to marzenie się nie spełniło!” – powiedział, odbierając swoją trzecią nagrodę Grammy tego wieczoru.

„To przeszukanie! To przeszukanie! To przeszukanie!”

Chociaż w 2003 roku zdobył nagrodę Grammy za piosenkę, którą wykonał z Outkast, niedzielna nagroda była pierwszą zdobytą przez Killer Mike'a solową.

Pochodzący z Gruzji głośno wypowiadał się na temat problemów, przed którymi stoją czarnoskórzy Amerykanie, w tym brutalności policji i systemowego rasizmu.

Był bardzo widocznym zwolennikiem kampanii prezydenckich Berniego Sandersa w latach 2016 i 2020. W zeszłym tygodniu odmówił poparcia Joe Bidena w walce o reelekcję w programie Real Time with Bill Maher Show.

Taylor Swift zdominowała ceremonię rozdania nagród Grammy i przeszła do historii dzięki czwartemu zwycięstwu w kategorii Najlepszy Album.

Więcej o nagrodach Grammy

READ  To, co gwiazda The Crown Dominic West powiedział o księciu Harrym, doprowadziło do awantury

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *