Taylor Swift i Travis Kelce podejrzani o ucieczkę z Bahamów – powtarza Joe Vacay?

Taylor Swift i Travis Kelce podejrzani o ucieczkę z Bahamów – powtarza Joe Vacay?

Relacja informacyjna Taylora SwiftaNa każdym kroku myślę, że tak Travisa Kelseya Razem na wakacjach – a jeśli są w tym konkretnym miejscu… może to być dla pary podwójne.

Sprawa wygląda następująco… pomimo najlepszych starań ludzie nadal śledzą prywatne samoloty Taylor – a w każdym razie próbują to zrobić – a jedna konkretna grupa uważa, że ​​ustaliła dokładny adres jej ostatniego lotu… a konkretnie na wycieczkę na wyspę Eleuthera na Bahamach.

Ta grupa osób śledzących samoloty sugeruje, że mogli lecieć w niedzielę z Los Angeles do Północnej Eleuthery – i powód, dla którego mogli coś knować… W poniedziałek w Internecie pojawiły się rzekome zdjęcia T-Swifta i TK. tak się składa, że ​​wydają się pojawiać w środowisku tropikalnym.

Mówiąc dokładniej, zdjęcia opublikowane przez Deuxmoi wydają się przedstawiać Taylora i Travisa idących chodnikiem – chociaż post nie zawiera żadnych szczegółów na temat tego, gdzie to jest.

Na szczęście dla nas trochę poszperaliśmy i chyba już wszystko wyjaśniliśmy… ponieważ molo, na którym się znajdują, wygląda bardzo podobnie do tego, do którego można tylko przeskoczyć i przeskoczyć z głównej wyspy Eleuthera …który jest prezentowany w Valentine's Resort & Marina na Harbour Island.

Przyjrzyj się bliżej – trudno powiedzieć na pewno… ale na pierwszy rzut oka niektóre cechy wydają się pasować do siebie. Więc tak, możliwe, że tam właśnie są.

Jeśli to prawda – a nie jesteśmy tego w tym momencie na 100 procent pewni, chociaż istnieją oznaki, że tak może być – to naprawdę interesujące… ponieważ Taylor spędzała wakacje ze swoim byłym, Joe Alwyna, także na Eleuthera, dawno temu. W rzeczywistości wygląda na to, że może zrobić kilka takich samych rzeczy.

Pamiętajcie, że w 2022 roku… Taylor i Joe też Wylądował na Bahamach — i oni także przebywali w tym czasie na Eleuthera… w posiadanej przyczepie powietrznej Lenny’ego Kravitza. Nie ma słowa na temat tego, czy będzie tam ponownie z Travem… mam nadzieję, że nie.

READ  Hyde Pierce mówi o pominięciu wznowienia „Frasier”.

To, co jest w tym również interesujące… to prawda Joe był właśnie w Los Angeles Tego dnia, kiedy Travis i Taylor byli w mieście. Wygląda na to, że ma wiele retrospekcji związanych z jej byłym chłopakiem.

Ostatnia rzecz, która w zasadzie potwierdza, że ​​ta dwójka cieszy się odrobiną R&R — i to po zakończeniu jego sezonu w NFL, a Taylor cieszy się przerwą w międzynarodowej trasie koncertowej.

Źródła posiadające bezpośrednią wiedzę mówią TMZ… Taylor i Travis od jakiegoś czasu planowali wakacje, chociaż nie słyszeliśmy dokładnie, dokąd się wybiorą. Jednak nasze źródła podają, że po tym, jak pojechali na wakacje – które w tej chwili zdecydowanie wygląda na to, że właśnie się to dzieje – mieli wrócić do Los Angeles i dalej spędzać czas/bawić się w domu.

Taylor i Travis siedzą razem w jej łóżku w Bev Hills przez ostatnie dwa tygodnie i chociaż Taylor nie została zauważona… Trav Uderz w miasto Dużo solo.

Mężczyzna spacerował ze swoimi przyjaciółmi, a nawet poszedł do… Justina Timberlake’a Ostatni tydzień przed debiutem jego nowego albumu… gdzie poznał *NSYNC.

W każdym razie… zakładając, że ta dwójka jest na wycieczce, tak jak sądzimy, będzie to ich pierwsza prawdziwa wspólna podróż, która w ogóle nie będzie związana z pracą… i kolejny krok w ich związku… i kolejny dowód na to, że są” zaczynam robić się naprawdę poważny.

A jeśli chodzi o cień Joego unoszący się nad Bahamami… hej, pozbądź się go. Nowy człowiek, nowe wspomnienia! Skontaktowaliśmy się z obozem Taylora i Travisa… jak dotąd bez odpowiedzi.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *