Sussexs, aby być sobą: czy rok 2023 był najgorszym rokiem w historii Harry'ego i Meghan?

Sussexs, aby być sobą: czy rok 2023 był najgorszym rokiem w historii Harry'ego i Meghan?

Treść artykułu

Od źle przyjętych projektów i anulowanych umów rozrywkowych po eksmisję i głośny pozew przeciwko brytyjskiemu tabloidowi – rok 2023 nie był łaskawy dla księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Reklama 2

Treść artykułu

Nie było wszystko źle, ale jeśli rok 2020 był dla pary kolejką górską, to w 2023 roku członkowie rodziny królewskiej upadli bardzo daleko.

Treść artykułu

Wróćmy do początku roku i zobaczmy, gdzie zaczęły się problemy.

Styczeń

Harry publikuje swoje wspomnienia dodatkowyktóra stała się najszybciej sprzedającą się książką non-fiction wszechczasów, sprzedając się w 1,43 miliona egzemplarzy pierwszego dnia w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Brzmi to nieźle, ale kontrowersyjna historia od początku była pod ostrzałem, ponieważ szczera relacja Harry'ego na temat jego historii została poddana w wątpliwość, w szczególności załamania relacji między nim a rodziną królewską i fizycznych ataków ze strony dorosłych. Mój brat, książę William.

Luty

Harry i Meghan zostali eksmitowani z Frogmore Cottage, ich domu w Wielkiej Brytanii podarowanego im przez zmarłą królową.

Treść artykułu

Reklama 3

Treść artykułu

Biorąc pod uwagę, że mieszkają na pełny etat w Kalifornii i nie wybiorą się w podróż za ocean do czasu przywrócenia ich finansowanej ze środków publicznych ochrony, para, która dostała nominację, nie była całkowitym szokiem.

W tym samym miesiącu Park Południowy Harry i Meghan opowiadali najróżniejsze dowcipy nawiązując do wydarzeń z ostatnich kilku lat.

On chodzi

Harry i Meghan nie zostali uwzględnieni w procesji koronacyjnej króla Karola po jego koronacji w Opactwie Westminsterskim. Para została zaproszona na majową ceremonię, ale tylko w charakterze widzów.

READ  Taylor Swift twierdzi, że 288 000 fanów Melbourne Eras Tour to „miłość mojego życia”

Redakcja zaleca

Reklama 4

Treść artykułu

Kwiecień

Pałac Buckingham potwierdził, że tylko Harry będzie obecny na koronacji Karola, podczas gdy połowa z niego zdecydowała się pozostać w Stanach Zjednoczonych z dwójką dzieci, Lilibet i Archiem, których urodziny akurat zbiegały się z urodzinami jego dziadka.

Może

Harry wziął udział w koronacji Karola w Opactwie Westminsterskim, gdzie z trzeciego rzędu obserwował niepracującą rodzinę królewską i ich małżonki, po czym dokonał rezerwacji i natychmiast odleciał do Kalifornii, aby świętować urodziny syna.

Książę Harry, książę Sussex, uczestniczy w koronacji króla Karola III i królowej Camilli w Opactwie Westminsterskim 6 maja 2023 r. w Londynie, Anglia.
Książę Harry uczestniczy w koronacji króla Karola i królowej Camilli w Opactwie Westminsterskim 6 maja 2023 r. w Londynie. (Richard Buhle-WPA Paul/Getty Images) Zdjęcie: Richard Buhle-WPA Paul /Obrazy Getty’ego

Czerwiec

Trzy miesiące po tym, jak powiedziano im, że Frogmore Cottage nie będzie już ich własnością, para oficjalnie się wyprowadziła.

Co ważniejsze, książę i księżna Sussex zrezygnowali z wartego 20 milionów dolarów kontraktu ze Spotify po wyprodukowaniu zaledwie 12 odcinków programu Meghan. Prototypy Podcast.

Reklama 5

Treść artykułu

Podcast został szeroko oceniony przez krytyków, a jeden z czołowych dyrektorów platformy określił tę parę jako „pieprzonych oszustów”.

Polecany film

Przepraszamy, ale nie udało się załadować tego filmu.

Lipiec

Jeśli dobrze pamiętasz, gdzie byłeś w dniu śmierci księżnej Diany w 1997 r., nawet najwięksi hejterzy pary musieli współczuć, zwłaszcza Harry'emu, gdy on i Meghan byli atakowani przez paparazzi.

READ  Protestujący przeciwko zmianom klimatu zakłóca pokaz Louis Vuitton w Paryżu

Po wydarzeniu w Nowym Jorku rzecznik pary powiedział, że „byli ścigani przez gang agresywnych paparazzi przez ponad dwie godziny”.

Chociaż policja potwierdziła, że ​​rzeczywiście byli obserwowani, określiła to jedynie jako „wyzwanie”.

Listopad

Harry i Meghan po raz kolejny zostali brutalnie spaleni przez serial animowany dla dorosłych.

Tym razem tak było Mężczyzna kochający życie rodzinne Miało to na celu parę, którą przedstawiano jako osobę, która nic nie robi, podczas gdy miliony osób oglądały filmy transmitowane strumieniowo z Netflix.

Mężczyzna kochający życie rodzinne
Książę Harry i Meghan Markle są podobno zdenerwowani po tym, jak zostali wyśmiani w ostatnim odcinku Family Guy. (lis) Fotografia autorstwa Foxa

Co gorsza, Meghan w przyszłym roku stanie przed sądem po tym, jak jej przyrodnia siostra oskarżyła ją o zniesławienie.

Sprawa została umorzona w marcu. Złożono jednak nową skargę, a proces odbędzie się w listopadzie 2024 roku.

Grudzień

Biblia branży rozrywkowej Reporter z Hollywood Ogłosił „marudzących” Harry’ego i Meghan wśród „największych przegranych” 2023 roku. Och.

Treść artykułu

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *