Super Mario Bros. 2 trafi do kin w 2026 roku

Super Mario Bros. 2 trafi do kin w 2026 roku

Mario, Peach i Toad w filmie Super Mario Bros.

zdjęcie: światło

Co z pewnością jest szokiem, Nintendo potwierdziło drugi Super Mario Bros. film On jest w pracy.

Ponieważ 10 marca jest dniem Mario, wydano kilka rzeczy niezwiązanych z grami Reklamy Mario. Zajął się tym wieloletni projektant Shigeru Miyamoto Świergot Pragniemy ujawnić, że Illumination już pracuje nad kontynuacją, której premiera ma nastąpić 3 kwietnia 2026 r. W przypadku kontynuacji zarówno pracownicy Illumination, jak i Nintendo będą wspólnie pracować nad filmem. Chociaż Miyamoto nie miał nic do powiedzenia na temat obsady ani tego, czego się spodziewać, drażnił się, że zespół „myśli o jeszcze większym rozszerzeniu świata Mario i będzie on miał barwną i zabawną historię. Mamy nadzieję, że nie możecie się tego doczekać!”

pierwszy Super Mario Bros. Film trafił do kin w kwietniu 2023 roku i nikt nie wiedział, jak się zakończy, biorąc pod uwagę, że Mario ostatni raz pojawił się na srebrnym ekranie… chaos. Pomimo mieszanego odbioru filmu Iluminacja Znalazłem publiczność Dzięki animacji i ilości wtłoczonego w nią serwisu fanów, nie wspominając już o tym, że tak Mario Film i my jesteśmy w epoce bardzo mocnych modyfikacji gier wideo. Poszło obrzydliwie 1,36 miliarda dolarówstając się drugim najbardziej dochodowym filmem 2023 roku (za lalka Barbie) i trzeci najbardziej dochodowy film animowany wszechczasów (za król lew I Kraina Lodu II). No i był nominowany Trzy Złote Globy I to się stało Przesłane na Twittera Tygodnie po tym, jak trafił do kin.

To było naprawdę duże wydarzenie Super Mario Zasadniczo z dnia na dzień zmieniło to całe stanowisko Nintendo w sprawie transmediów. W listopadzie ubiegłego roku firma ujawniła, że ​​współpracuje z Sony nad filmem aktorskim Legenda o Zeldzie filmI to Królestwo Planety Małp Reżyserem filmu został Wes Ball.

Super Mario Bros2– czy jakkolwiek to się skończy – ukaże się 3 kwietnia 2026 roku w USA i na innych terytoriach. Będzie wydawany przez cały miesiąc dla nieokreślonych innych regionów.


Chcesz więcej wiadomości o i9? Sprawdź, kiedy spodziewać się najnowszych podziwiać, Gwiezdne WojnyI Gwiezdny Trek Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz wiedzieć o przyszłości Doktor Kto.

READ  Ryana Reynoldsa odwiedza Blake Lively, Kids na planie filmu „Deadpool 3”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *