Sędzia przerywa mecz SmackDown pomiędzy Carmelo Hayesem i Austinem Theory z powodu kontuzji

Sędzia przerywa mecz SmackDown pomiędzy Carmelo Hayesem i Austinem Theory z powodu kontuzji

Carmelo Hayes chciał zwiększyć swoje szanse na udział w piątkowym meczu Royal Rumble na „WWE SmackDown” dzięki zwycięstwu nad Austinem Theory. Niestety nie było zwycięstwa (ani porażki), ponieważ sędzia przerwał mecz wcześniej po niezręcznym miejscu dla obu zawodników poza górną liną.

Z Hayesem w pozycji siedzącej w górnej części rogu, Theory rzucił się na niego i spróbował wykonać coś podobnego do hiszpańskiej muchy, tylko z pozycji półsiedzącej, a gdy przybyli, tył głowy Hayesa zdawał się lądować na czole Theory'ego . mata. Sędzia początkowo sprawdził teorię, rzucił W programie pokazano powtórkę zdarzenia, a następnie Corey Graves i Kevin Patrick, którzy zapewnili widzów, że aktualizacje zostaną udostępnione tak szybko, jak to możliwe.

Hayes pojawił się na dzisiejszym SmackDown i zapytał dyrektora generalnego Nicka Aldisa o jego szanse na Rumble, ale przerwał Theory i Graysonowi Wallerowi, udaremniając jakąkolwiek decyzję, jaką można było tam podjąć. To ustawiło mecz pomiędzy Hayesem i Theory, który niestety również nie otrzymał meta-decyzji.

READ  Podsumowanie finału The Voice: 5 najlepszych występów - Gina Miles, D.Smooth

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *