Sun: Kings „Poważny zalotnik” Pascala Siakama

Sun: Kings „Poważny zalotnik” Pascala Siakama

20:17: Źródła podają Charanii, że przynajmniej na razie królowie zakończyli pościg za Siakamem (Link do Twittera). Charania dodaje, że może to się zmienić, ale zespoły już na ten temat nie rozmawiają.


18:42: Występ na stadionie w programie The Rally (Link do filmu na TwitterzePotwierdza to Shams Al-Sharaniyya dzikie ptaki „Pracujemy nad zintensyfikowaniem rozmów handlowych na ten temat Pascala Siakama„.

Powiedziano mi, Sacramento Królowie Pojawiają się jako poważny konkurent (dla) Siakama– powiedziała Charania. „Jest to jedna z ofert i opcji, które Toronto ma do zaoferowania„.

Charania wyjaśnił dalej, że Kings są coraz bardziej zainteresowani utworzeniem drużyny „Wielkiej Trójki”. De’Aarona Foxa, Domantasa Sabonisa I Siakama.

Jak jednak zauważył Charania, Siakam gra na wygasającym kontrakcie wartym 37,9 mln dolarów, co skomplikuje wszelkie negocjacje z potencjalnymi zalotnikami. Na przykład, jeśli Siakam byłby otwarty na ponowne podpisanie kontraktu z zespołem zainteresowanym handlem w jego imieniu, mogłoby to ułatwić zawarcie transakcji; Jeśli nie, może to „zniechęcić niektóre zespoły” – stwierdziła Charania.

Fisher podał dzisiaj Sacramento, Indianę i Detroit jako główne miejsca lądowania Siakamu, a także poinformował, że Kings są otwarci na ruch. Daviona Mitchellai zmierzono wartość belki czołowej Harrisona Barnesa I Kevina Huertera. stwierdziło kilku reporterów Keegana Murraya Nie na stole rozmów handlowych.

Siakam, dwukrotny zawodnik All-Star i dwukrotny napastnik NBA, notuje w tym sezonie średnio 22,4 punktu, 6,6 zbiórki i 4,9 asyst, trafiając na 0,521/0,288/0,751 w 34 meczach (34,9 minuty). 29-latek spędził do tej pory wszystkie osiem sezonów w NBA w drużynie Raptors, która w 2016 roku zapewniła mu 27. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *