Subaru ujawnia ceny gamy BRZ na rok 2024

Subaru ujawnia ceny gamy BRZ na rok 2024
  • Nowy poziom wyposażenia TS
  • Technologia EyeSight Driver Assist jest teraz dostępna w wersji z manualną skrzynią biegów

Mississauga, Ontario, 20 lutego 2024 r /CNW/ – Subaru KanadaInc. ogłoszona Dziś o cenach i zmodyfikowanej ofercie samochodu sportowego BRZ 2 + 2 2024. Od nowego roku BRZ będzie teraz dostępny w trzech różnych poziomach wyposażenia – BRZ, Sport-tech i zupełnie nowy tS. Sport-tech jest dostępny zarówno w manualnych, jak i automatycznych skrzyniach biegów. Technologia EyeSight Driver Assist jest teraz standardem w BRZ wyposażonym w manualną skrzynię biegów. Wielokrotnie nagradzany system bezpieczeństwa obejmuje adaptacyjny tempomat, hamowanie przedkolizyjne, ostrzeganie o opuszczeniu pasa ruchu i kołysaniu się oraz ostrzeganie o uruchomieniu kluczyka. Wszystkie modele Subaru BRZ na rok 2024 będą wyposażone w funkcję EyeSight w standardzie.

Zaczyna się od 31 895 dolarówBRZ jest standardowo wyposażony w 2,4-litrowy silnik Subaru BOXER z bezpośrednim wtryskiem paliwa, który generuje 228 koni mechanicznych i moment obrotowy 184 funtów na stopę. Moc przekazywana jest wyłącznie na tylne koła za pomocą tylnego mechanizmu różnicowego TORSEN o ograniczonym poślizgu, który wspomaga dynamiczną jazdę. Podstawowy model BRZ jest wyposażony w kilka elementów ukierunkowanych na osiągi, takich jak 6-biegowa skrzynia biegów, wentylowane przednie i tylne tarcze hamulcowe, lekka aluminiowa maska ​​i dach, podwójny układ wydechowy o wysokiej wydajności, pedały ze stopu aluminium i sportowe wykończenia. Kubełkowe fotele i 7-calowy cyfrowy zestaw wskaźników z wyświetlaczami zależą od trybu jazdy. Stylistyka jest kontynuowana i obejmuje w pełni automatyczne reflektory LED z asystentem świateł drogowych, tylne światła LED, spojler zintegrowany z bagażnikiem, 17-calowe felgi aluminiowe i niezaprzeczalny kształt coupe.

Wewnątrz BRZ znajduje się system informacyjno-rozrywkowy z 8-calowym ekranem dotykowym i Android Auto i Apple CarPlay, radio satelitarne SiriusXM z funkcją Travel Link (3-miesięczny bezpłatny okres próbny), dwustrefowa automatyczna klimatyzacja, system dźwiękowy z 6 głośnikami i system start-up. Przycisk uruchamiania, obszyta skórą kierownica, gałka zmiany biegów, hamulec postojowy, czerwone szwy, srebrne akcenty i siedzenia z wysokiej jakości tkaniny.

READ  Nowy URS LT BMC dodaje przednie zawieszenie do przyszłościowo myślącego roweru szutrowego

Przejdź do sportowego modelu technologicznego, zaczynając od 34 895 dolarów W przypadku manualnej skrzyni biegów dodane są również usługi Subaru STARLINK Connected Services (3-letni bezpłatny okres próbny). Subaru za mną/ System wykrywania pojazdów bocznych z wykrywaniem martwego pola i ostrzeganiem o ruchu poprzecznym z tyłu, reflektory LED reagujące na kierowanie, podgrzewane przednie siedzenia obszyte skórą i zamszem oraz 8-głośnikowy system audio premium. Koła rosną do 18 cali i są owinięte Michelin Pilot Sport 4 opony letnie o wysokich osiągach.

Sport-tech to jedyny model na rok 2024, w którym oferowana jest automatyczna skrzynia biegów obejmująca automatyczne hamowanie wsteczne, zdalne uruchamianie/zatrzymywanie silnika, zdalną klimatyzację Subaru STARLINK, łopatki zmiany biegów przy kierownicy z 6-biegowym trybem ręcznym, transport sportowy i śniegowy tryby. Sport-tech z automatyczną skrzynią biegów zaczyna się o godz 36 695 dolarów.

BRZ tS zaczyna się od 36 295 dolarów, jest wyposażony w żelazne zwrotnice, przednie i tylne amortyzatory dostrojone przez STI, aby zmaksymalizować lekkość, wyjątkowo nisko położony środek ciężkości i precyzyjne prowadzenie, co zapewnia większą zwinność, kontrolę i stabilność. Wysokowydajny układ hamulcowy Brembo, obejmujący pozłacane czterotłoczkowe zaciski przednie, pozłacane dwutłoczkowe zaciski tylne oraz większe klocki i tarcze, zwiększa siłę hamowania, odporność na blaknięcie i wyczucie pedału.

Zewnętrznie BRZ tS ma plakietkę tS na przedniej osłonie chłodnicy i na pokrywie bagażnika. Składane lusterka zewnętrzne i zamontowana na dachu antena w kształcie płetwy rekina są wykończone krzemionką w kolorze Crystal Black. W reflektorach wbudowano czerwony znaczek BRZ, a 18-calowe aluminiowe felgi wykończono w wyjątkowym ciemnoszarym kolorze.

Wewnątrz kabina BRZ tS zmienia kolor z czerwonego na kontrastujące niebieskie szwy i akcenty siedzeń. Charakterystyczne logo STI znajduje się na czerwonym przycisku start i 7-calowym, konfigurowalnym cyfrowym zestawie wskaźników, który również został wzbogacony o czerwone akcenty dostępne wyłącznie w tS.

READ  Urządzenia Google Pixel wreszcie mają prawdziwą domyślną aplikację pogodową

BRZ 2024 jest już w sprzedaży u dealerów w całym kraju.

Poziom cięcia

Wprowadzać się

Projekt odnowienia systemów zarządzania

Wiceprezes*

BRZ

6MT

31 895 dolarów

34 423 dolarów

Sport i technologia

6MT

34 895 dolarów

37 423 dolarów

ts

6MT

36 295 dolarów

38 823 dolarów

Technika sportowa (AT)

6AT

36 695 dolarów

39 223 dolarów

*

Szacunkowa cena pojazdu (EVP) obejmuje sugerowaną cenę detaliczną plus fracht i PDI, dodatkową opłatę za klimatyzację, maksymalną opłatę za odzyskanie zasobów opon środowiskowych, maksymalną opłatę administracyjną i dokumentację dealera oraz maksymalną liczbę innych opłat i obciążeń, jeśli ma to zastosowanie. Inne podatki (w tym, w stosownych przypadkach, GST i PST lub HST), licencje, ubezpieczenie i rejestracja są dodatkowe.

NA Subaru Kanadafirma.

Subaru Kanada, Inc. Jest spółką zależną będącą w całości własnością Subaru Corporation Japonia. Siedziba w Mississauga, OntarioFirma sprzedaje i dystrybuuje pojazdy, części i akcesoria Subaru za pośrednictwem sieci 95 autoryzowanych dealerów w całej Kanadzie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową www.subaru.ca Lub www.pr.subaru.ca Lub podążaj @SubaruKanada Na X.

Źródło: Subaru Kanada

Więcej informacji: Julie Lichuck, menedżer ds. public relations, (905) 568-4959, [email protected]; Madison Marple, specjalistka ds. public relations, (905) 568-4959, [email protected]; Sébastien Lajoie, specjalista ds. public relations, region Quebec, (514) 336-0600, [email protected]

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *