Strażnicy Nowej Republiki nie są już w aktywnym rozwoju

Disney Star Wars: Rangers of the New Republic Początkowo został ogłoszony wraz z listą kilku Mandurian Wyskakujące okienka pod koniec zeszłego roku. Jednak program nie jest już aktywnie rozwijany.

Więcej: Ewan McGregor potwierdza, że ​​rozpoczęły się zdjęcia do serialu Obi-Wana Kenobiego

Według raportu różnorodny Odnośnie ulepszenia Dave’a Filoniego w środku Gwiezdne Wojny Wszechświat, strona to wskazała Strażnicy Nowej Republiki Nie jest już w trakcie aktywnego rozwoju. Seria została początkowo ogłoszona w grudniu i chociaż nie ujawniono wówczas żadnych informacji, od dawna oczekiwano, że Cara Dune Giny Carano będzie główną rolą w serialu.

Jednak po usunięciu Carano ze wszystkich projektów Gwiezdnych Wojen w lutym wydaje się, że serial jest obecnie w zawieszeniu. Żadne dalsze informacje o serialu nie zostały potwierdzone, więc wygląda na to, że Disney i Lucasfilms trzymają wszystko blisko pudełka, jeśli chodzi o przyszłość. Strażnicy Nowej Republiki.

Więcej: Star Wars: Andor Set Photos ujawnia pierwsze spojrzenie na powrót Diego Luny

W przypadku innych spin-offów, prezes Lucasfilm, Kathleen Kennedy, ogłosiła, że ​​zarówno Dave Filoni, jak i Jon Favreau produkują kilka programów, w tym Książka Boba Fetta (Obecnie filmowany i premiera w grudniu), Ahsoka (Z udziałem Rosario Dawson) i Cloning Wars.

READ  Ryan Reynolds pamięta „piękny” sposób, w jaki jego bracia chronili go przed ojcem po przekłuciu ucha bez pozwolenia

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top