Strażnicy Nowej Republiki nie są już w aktywnym rozwoju

Disney Star Wars: Rangers of the New Republic Początkowo został ogłoszony wraz z listą kilku Mandurian Wyskakujące okienka pod koniec zeszłego roku. Jednak program nie jest już aktywnie rozwijany.

Więcej: Ewan McGregor potwierdza, że ​​rozpoczęły się zdjęcia do serialu Obi-Wana Kenobiego

Według raportu różnorodny Odnośnie ulepszenia Dave’a Filoniego w środku Gwiezdne Wojny Wszechświat, strona to wskazała Strażnicy Nowej Republiki Nie jest już w trakcie aktywnego rozwoju. Seria została początkowo ogłoszona w grudniu i chociaż nie ujawniono wówczas żadnych informacji, od dawna oczekiwano, że Cara Dune Giny Carano będzie główną rolą w serialu.

Jednak po usunięciu Carano ze wszystkich projektów Gwiezdnych Wojen w lutym wydaje się, że serial jest obecnie w zawieszeniu. Żadne dalsze informacje o serialu nie zostały potwierdzone, więc wygląda na to, że Disney i Lucasfilms trzymają wszystko blisko pudełka, jeśli chodzi o przyszłość. Strażnicy Nowej Republiki.

Więcej: Star Wars: Andor Set Photos ujawnia pierwsze spojrzenie na powrót Diego Luny

W przypadku innych spin-offów, prezes Lucasfilm, Kathleen Kennedy, ogłosiła, że ​​zarówno Dave Filoni, jak i Jon Favreau produkują kilka programów, w tym Książka Boba Fetta (Obecnie filmowany i premiera w grudniu), Ahsoka (Z udziałem Rosario Dawson) i Cloning Wars.

READ  Jon Moxley, Brian Danielson i William Regal ujawniają nazwę grupy w AEW Dynamite

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *