Steven Yeun odchodzi z filmu Marvela

Steven Yeun odchodzi z filmu Marvela

Ałun The Walking Dead Stevena Yeuna Nie jest już przywiązany do roli głównej w nadchodzącym filmie Marvel Studios Błyskawica film.

Niedawno w Internecie pojawiły się pogłoski mówiące, że Yeun odszedł z Thunderbolts. Reporter z Hollywood Teraz potwierdzono, że te pogłoski są prawdziwe. THR donosi, że powodem odejścia Yeuna były konflikty w harmonogramach. Placówka powołuje się na fakt, że produkcja Thunderbolts została opóźniona z powodu strajków w Hollywood w 2023 r., które „pokrzyżowały harmonogramy”.

Oczekiwano, że Steven Yeun zagra rozgrywającego

Yeun dołączył do personelu Thunderbolts w nieujawnionej roli na początku ubiegłego roku. Szybko pojawiły się plotki, że aktor wcieli się w Boba Reynoldsa ze studia Marvel, znanego również jako Sentry. Współtwórca The Walking Dead i Invincible Robert Kirkman, bliski przyjaciel Yeuna, potwierdził te plotki w listopadzie.

„Mój dobry przyjaciel Steven Yeun gra bramkarza w filmie… zadzwonił do mnie i poszedł dopasować kostiumy” – powiedział Kirkman. „Nie sądzę, żeby to był spoiler lub cokolwiek, co mogłoby wpędzić kogokolwiek w kłopoty… Nie wiem, może zobaczymy. Nie obchodzi mnie to, nie pracuję dla Marvela, co to jest co mi zrobisz? Właśnie wróciłem ze stroju Rangera” – powiedział. „Myślę, że tworzę tylko żółtych i niebieskich superbohaterów. Powiedział, że był w przymierzalni i na to: „Och, zapomniałem, że Invincible to żółty i niebieski.”

Yeun podkłada głos głównemu bohaterowi Markowi Graysonowi w animowanej adaptacji filmu Invincible wyprodukowanej przez Prime Video.

Pioruny jednoczą antybohaterów MCU

Nadchodzący film Thunderbolts, oparty na zespole Marvel Comics o tej samej nazwie, jednoczy grupę antybohaterów i zreformowanych złoczyńców z całego Marvel Cinematic Universe. W filmie występują Sebastian Stan jako Bucky Barnes / Winter Soldier, Hannah John-Kamen jako Ava Starr / Ghost, Wyatt Russell jako John Walker / agent USA, Julia Louis-Dreyfus jako Valentina Allegra de Fontaine i Florence Pugh jako Yelena Belova / Black Widow . David Harbour jako Aleksiej Szostakow/Czerwony Strażnik i Olga Kurylenko jako Antonia Drekov/Dyrektor Misji.

READ  Trumna królowej Elżbiety przybywa do Edynburga, gdy tysiące ludzi oddają hołd

Ponadto Harrison Ford ma powrócić do swojej roli w filmie Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat. Tymczasem gwiazda „Niedźwiedzia” i nowicjuszka MCU, Ayo Edebiri, została obsadzona w nieujawnionej roli.

Jake Schreier reżyseruje Thunderbolts na podstawie scenariusza napisanego przez Erica Pearsona i przepisanego przez Lee Seung-jina. Produkcja miała rozpocząć się latem 2023 r., a premiera miała nastąpić pod koniec 2024 r. Jednak, jak wspomniano wcześniej, prace zostały przesunięte w wyniku strajków.

Thunderbolts ma teraz trafić do kin 25 lipca 2025 roku.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *