Taylor Kelsey i Travis Swift całują się i tańczą do „Love Story” na after-party Chiefs

Taylor Kelsey i Travis Swift całują się i tańczą do „Love Story” na after-party Chiefs

Czy prawdopodobnie doskonale zdajecie sobie sprawę, że Chiefs wygrali wczoraj Super Bowl, a Taylor Swift nie mogła być szczęśliwsza. Na przykład, wszyscy jej przyjaciele zaatakowali ją po raz drugi, gdy wygrali, a następnie weszli na kort, aby przesyłać całusy Travisowi podczas jego przemówienia, po czym wielokrotnie go całowali, gdy się do niej zbliżał. Wszystko się działo.

Naturalnie Taylor dołączył do Travisa i reszty szefów na after party w Vegas, gdzie widziano ich tańczących i całujących się do „Love Story”.

Tymczasem Taylor i Travis wychodzą z imprezy, a ona ma na sobie jego kurtkę. W tym momencie po prostu żyje słowami swojej piosenki.

Szybkie przypomnienie, że następny występ Taylor odbędzie się 16 lutego w Melbourne, co oznacza, że ​​ma co najmniej 4 dni na relaks, a przez to mam na myśli spędzenie czasu z Travisem Kelce w Las Vegas.

Nie jest jasne, ile czasu para spędzi w ~Sin City~ (szefowie mają tam świętować przez kilka dni), ale spekuluje się, że Travis dołączy do Taylor podczas jej nadchodzących koncertów w ramach jej trasy Eras Tour w Australii – gdzie będzie przebywać do końca lutego, po czym w marcu uda się do Singapuru. Następnie Taylor wziął cały kwiecień wolnego, a następnie wyruszył w trasę Eras Tour po Europie, zaczynając od Paryża.

prawdziwie Potrzebować Zobaczyć Travisa Kelce’a (lepiej, żeby nosił kapelusz) stojącego pod Wieżą Eiffla. Ale teraz przenieśliśmy się do świata fantazji, do widzenia!

READ  Książę Harry grozi podjęciem kroków prawnych po tym, jak odmówiono mu ochrony w Wielkiej Brytanii

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *