Spotkanie „ Przyjaciół ” ocenzurowanych przez Chiny, Cutting Lady Gaga, Justin Bieber, BTS – Deadline

Central Perk kocha wszystko w tym przyjaciele Zjazd. Wygląda na to, że Chiński Komitet Centralny tego nie robi.

Wygląd Lady GagaI Justin Bieber I grupa K-popowa BTS Został usunięty w czwartek z różnych wersji programu streamingowego na trzech chińskich platformach wideo. Ze względu na różną długość nagranych klipów obserwatorzy uważają, że cenzura najprawdopodobniej miała miejsce na poziomie platformy.

Wszyscy wykluczeni z możliwości łączenia rodzin w przeszłości zdenerwowali rząd.

Spotkanie Lady Gagi z tybetańskim przywódcą duchowym Dalajlamą wywołało tarcia, podobnie jak Bieber opublikował zdjęcie świątyni Yasukuni w Tokio, która honoruje japońskich poległych w wojnie, w tym zbrodniarzy wojennych.

BTS przeszkadzało rządowi wszystkim, od stylu po brak wzmianki o poświęceniach Chin w wojnie koreańskiej.

W duecie brakowało między innymi Lady Gagi z Lisą Kudrow Śmierdzący kotNieustanny wkład Phoebe w kulturę Zachodu. Pominięto także wspomnienia członków BTS z oglądania programu w młodości oraz pojawienie się Biebera w stroju „Spudnika”.

Specjalny pokaz był popularny w Chinach, a niektóre duże chińskie miasta utworzyły kawiarnie w kawiarni wystawowej Central Berk.

„To szaleństwo, jeśli sprowadzisz program do Chin, nie przerywaj sceny. Jeśli musisz to przerywać, nie reklamuj tego. Jaki jest sens posiadania tej zastrzeżonej treści?” Napisał fan w mediach społecznościowych . Ale bardziej nacjonalistyczni towarzysze poparli cenzurę.

READ  Zamaskowany piosenkarz Ken Jeong odszedł po ujawnieniu Rudy'ego Giulianiego, fani mają pomysły

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *