Spotkanie „ Przyjaciół ” ocenzurowanych przez Chiny, Cutting Lady Gaga, Justin Bieber, BTS – Deadline

Central Perk kocha wszystko w tym przyjaciele Zjazd. Wygląda na to, że Chiński Komitet Centralny tego nie robi.

Wygląd Lady GagaI Justin Bieber I grupa K-popowa BTS Został usunięty w czwartek z różnych wersji programu streamingowego na trzech chińskich platformach wideo. Ze względu na różną długość nagranych klipów obserwatorzy uważają, że cenzura najprawdopodobniej miała miejsce na poziomie platformy.

Wszyscy wykluczeni z możliwości łączenia rodzin w przeszłości zdenerwowali rząd.

Spotkanie Lady Gagi z tybetańskim przywódcą duchowym Dalajlamą wywołało tarcia, podobnie jak Bieber opublikował zdjęcie świątyni Yasukuni w Tokio, która honoruje japońskich poległych w wojnie, w tym zbrodniarzy wojennych.

BTS przeszkadzało rządowi wszystkim, od stylu po brak wzmianki o poświęceniach Chin w wojnie koreańskiej.

W duecie brakowało między innymi Lady Gagi z Lisą Kudrow Śmierdzący kotNieustanny wkład Phoebe w kulturę Zachodu. Pominięto także wspomnienia członków BTS z oglądania programu w młodości oraz pojawienie się Biebera w stroju „Spudnika”.

Specjalny pokaz był popularny w Chinach, a niektóre duże chińskie miasta utworzyły kawiarnie w kawiarni wystawowej Central Berk.

„To szaleństwo, jeśli sprowadzisz program do Chin, nie przerywaj sceny. Jeśli musisz to przerywać, nie reklamuj tego. Jaki jest sens posiadania tej zastrzeżonej treści?” Napisał fan w mediach społecznościowych . Ale bardziej nacjonalistyczni towarzysze poparli cenzurę.

READ  Podsumowanie 5. sezonu „New Amsterdam”, odcinek 10 – [Spoiler] plony

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *