Mazda CX-5 nowej generacji została nieoficjalnie wprowadzona na podstawie zdjęć szpiegowskich

Wcześniej w tym miesiącu prof Mazda Prototyp był crossoverem Dostrzeżony z bliska w południowej Kalifornii, W komplecie z monochromatycznymi rolkami, które próbują ukryć swój wygląd. Tylko zgodnie z harmonogramem należało się spodziewać następnego pokolenia Mazda CX-5, Przy obecnym modelu generacji na rynku od 2016 roku.

Hiszpania silnik Nie tracił czasu (no cóż, trochę) próbując dać nam demo wspomnianego wcześniej prototypu opartego na tych zdjęciach szpiegowskich, które możecie zobaczyć na górze tej strony. Dla porównania, jest to odchodzący model, który stanowi drugi etap rozwoju języka projektowania Kodo.

Jak widać, zmiany nie są ogromne. Nawiasem mówiąc, Mazda rozwijała się, możesz ją nazwać Mazda Kodo Evolution III, która podąża za mniejszymi. CX-30 Zaczęło się. Jednak na codziennym pokazie pojawia się grubsze wykończenie, wraz z szerszą kratką i węższym zestawem reflektorów. Zmieniono również zderzak i dekoracje w tym obszarze, ale uważamy, że w tej chwili są one bardzo spekulacyjne.

Warto zauważyć, że tylna szyba jest większa niż wcześniej, co było postrzegane jako przekleństwo przez krytyków obecnego modelu. Jeśli dotyczy to modelu produkcyjnego, powinno to dobrze działać w przypadku japońskiego producenta samochodów.

W tym momencie pojawiło się wiele spekulacji na temat przyszłości najlepiej sprzedającej się Mazdy. Mówi o tym japoński raport z zeszłego roku Następny CX-5 będzie siedział na platformie z napędem na tylne koła Współdzielone z Mazda 6I że producent samochodów opracował sześć rzędowych silników benzynowych, które pasują do platformy sportowej.

Inny tekst raportu na ten temat Następujący CX-5 można nazwać CX-50Po raz kolejny podążając za tym, co CX-30 rozpoczął pod względem nazewnictwa i konwencji projektowej dla producenta samochodów.

Uważaj jednak, w tym momencie nic takiego jak moja mama nie zostało całkowicie potwierdzone w szczegółach. Domyślamy się, że prawdę poznamy do końca roku, biorąc pod uwagę, jak słabo ukryto zauważony prototyp. Jak zawsze, obserwuj tę przestrzeń.

READ  Kontrakty terminowe na akcje pozostają niezmienione po debiucie Dow, a S&P 500 jest na najwyższym poziomie

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *