Skoki narciarskie. WSC w Obertstarp: Granerut Infection. Niepłodność w Norwegii Wydajność

Pomimo infekcji wirusem koronowym Holver Eckner Granroot, pozostały skoczek norweski powinien mieć możliwość startu na dużej górze w Oberstorpe, jeśli jego kolejne testy okażą się negatywne. To wiadomości od lokalnych sprzątaczy i od światowego lidera skoków narciarskich Sandro Bertila.

Według Granroota mistrzostwa świata w Niemczech zakończyły się ostatecznie w środę rano. Jak już ogłosiliśmy, lider Pucharu Świata uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa koronowego i przeszedł infekcję z niewielkimi objawami..

Natychmiast pojawiło się pytanie, co z norweskimi skoczkami i skoczkami. Według Norwegów kobiety zostały już poddane kolejnym testom antygenowym, które dały w ich przypadku negatywne wyniki. To oznacza, że ​​dziś mogą rywalizować w świetnym obiekcie i spokojnie kończyć mistrzostwa.

Mężczyźni, którzy swój pierwszy trening wieczorem biegną również dziś na wielką górę.

Zdaniem Norwegów, niemieckie służby zdrowia uznają ich protokół i pozwolą większej liczbie zawodników z tego kraju na udział w Mistrzostwach Świata, oczywiście niezbędne testy nie wykażą infekcji u innych skoczków.

– Nie panikować. Jest protokół, którego przestrzegają. Według Glass Breit Braten (norweskiego menedżera – red.), Przebywają w pokojach jednoosobowych, siedzą daleko w restauracji, zawsze noszą maski i podróżują zgodnie z lokalnymi wytycznymi. „Nie widzę powodu, aby ich powstrzymywać, dopóki nie będą przestrzegać protokołu” – powiedział Sandro Bertail, cytowany przez nettavisen.no.

– Wirus jest na całym świecie, spotykamy ludzi. Nigdy się nie dowiesz. Ale tak długo, jak trzymamy się protokołu, nie widzę powodu, by usuwać Norwegów z mistrzostw, dyrektor Pucharu Świata podskoczył za modą.

– Robimy jak zwykle. Od początku sezonu stosujemy ten sam protokół. Od 1 stycznia wśród mężczyzn nie było dla nas korzystnych przypadków. To oznacza, że ​​protokół działa, zauważył Bertail.

READ  Navdar rozszerza się na Polskę - Ship Insight

Sprawdź to

Granerut był pierwszym skoczkiem ofiarą Mistrzostw Świata w Obertstarp. Wcześniej przydarzyło się to trenerce Słoweńców kobiet i dwóm członkom włoskiej drużyny skoczków.

Z Obertstorf Voltaire Steelmake

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *