Showtime wydaje oświadczenie dotyczące potencjalnych zwrotów po awarii Floyd Mayweather vs Logan Paul

Showtime wydaje oświadczenie dotyczące potencjalnych zwrotów po awarii Floyd Mayweather vs Logan Paul

Długo oczekiwany pokaz bokserski między Floydem Mayweatherem i Loganem Paulem miał problemy techniczne przez całą noc, ponieważ serwery Showtime nie działały podczas transmisji pay-per-view.

Problemy zaczęły się, gdy karta miała zostać uruchomiona, ponieważ fani zaczęli narzekać, że aplikacja Showtime i witryna Showtime nie ładują się, a wielu użytkowników otrzymuje komunikat o błędzie. Oficjalna strona pomocy Showtime sugerowała: „Spróbuj ponownie za 10 minut, pracujemy nad poprawką”.

Showtime wydał następnie oświadczenie na karcie, dotyczące problemów z płatnościami za oglądanie, które uniemożliwiały wielu użytkownikom oglądanie lub kupowanie wydarzenia o wartości 49,99 USD.

„Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy klienci mieli problemy z dostępem do dzisiejszego wydarzenia pay-per-view na SHOWTIME.com” – powiedzieli przedstawiciele Showtime. „Ciężko pracujemy, aby rozwiązać ten problem i odpowiednio naprawiamy klientów”.

Wydarzenie rozpoczęło się o 20:00 czasu wschodniego wystawą bokserską z udziałem byłego szerokiego odbiornika NFL Chad Johnson Ale kilka problemów z awariami aplikacji Showtime utrzymywało się do późnej nocy. Występowały uporczywe problemy prowadzące do głównego wydarzenia z buforowaniem lub wyłączaniem Showtime podczas bitwy.

Ze względu na trwające problemy z wydarzeniem, Showtime ostatecznie opublikował na Twitterze oświadczenie kierujące fanów, którzy nie mogli zobaczyć biletu, aby zażądać zwrotu pieniędzy za transmisję pay-per-view.

Jeśli kupiłeś dzisiejsze PPV przez http://Showtime.com lub aplikację SHOWTIME i nie możesz transmitować walki, odwiedź http://showtime.com/help, aby uzyskać informacje na temat żądania zwrotu pieniędzy.

Chociaż wydarzenie zostało skrytykowane jako impreza towarzysząca, w której Mayweather zmierzył się ze społecznym influencerem w Poole, zainteresowanie było niezaprzeczalne aż do niedzieli wieczorem. Niestety od początku do końca wydarzenie nękały problemy techniczne, co z pewnością wpłynie na liczbę pay-per-view dla karty.

READ  Raptory zdobywają emocje po zniesieniu ograniczeń pojemności

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *